Note 9 od Samsungu patrí medzi najočakávanejšie zariadenia tohto roka. Preto niet divu, že sa o tomto zariadení začína čoraz viac hovoriť. Fanúšikovia špekulujú o hardvéri, ale aj o dizajne. Redaktori z portálu PhoneArena pripravili koncept smartfónu, ktorý sa od minuloročnej Note 8 takmer vôbec nelíši.

Tieto koncepty rozdeľuje fanúšikov na dva tábory. Tí prví sú s aktuálnym dizajnom maximálne spokojní. Sú radi, že Samsung by v tomto prípade nesiahal po použítí výrezu v displeji. Tí druhí by zas konečne uvítali zmenu dizajnu, pretože vlajkové zariadenia od Samsungu sa v posledných rokoch veľmi nezmenili. Ak sa teda redaktori z PhoneArena trafili, radosť bude mať prvý tábor fanúšikov.

Infinity displej s ešte tenšími rámikmi

Displej na Note 9 má mať tenší spodný a horný rámik ako minuloročný Note 8, vďaka čomu bude zobrazovacia plocha o trochu väčšia. Horný rámik by mohol obsahovať všetky hardvérové prvky, ktorými je osadený aj jeho predchodca. Čo však môžme takmer s istotou povedať, je, že Note 9 ešte nepríde so snímačom odtlačkov prstov v displeji. Túto vychytávku by mala dostať až budúcoročná S10-ka.

Je teda zrejmé, že snímač odtlačkov prstov zostane na zadnej strane. Pri jeho umiestnení by však dizajnovú zmenu uvítali takmer všetci. Určite budeš súhlasiť, že umiestnenie snímača odtlačkov prstov horizontálne vedľa kamery nebol ten najlepší krok. Preto by sme privítali tento snímač umiestnený napríklad vertikálne pod fotoaparátom.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom