banner-redmi-4Nové smartwatch od Samsungu, ktoré boli predstavené na výstave IFA 2016, prišli so zaujímavou výbavou a krásnym dizajnom. Čo sa niektorým nemuselo páčiť, boli remienky hodiniek. Tie sa však už dajú vymeniť za omnoho elegantnejšie.

Inteligentné hodinky od Samsungu dostali do výbavy dostali poriadnu konektivitu, GPS a mnoho ďalšieho. Čo im niektorí mohli trocha vyčítať, bol dizajn remienkov, ktoré nevyzerali príliš lákavo. Zmena ale prišla, a to nie len taká hocijaká. Dizajnové štúdia SLG a Strap Studio pripravili pre tento high-end medzi inteligentnými hodinkami nové remienky s krajším dizajnom, ktoré sa dajú kúpiť už dnes. Strap Studio vytvorilo prvotriedny kožený remienok určený pre biznismenov a tých, čo radi nosia eleganciu. Za tento dizajnový doplnok si budúci majiteľ zaplatí necelých 28 €.

Samsung Gear S3 Frontier môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

ss_822_67_nappa_orange_1_9f242a2b_51c6_44de_a151_6adbe6a875ec

Ďalší model remienka, tentokrát už od štúdia SLG Design, je zameraný skôr na textúru a plátený štýl. Za tento model v kaki-zelenej farbe si štúdio vypýta ešte o 17 € viac, konkrétne 45 €. Ide o skutočne podarené dizajnové doplnky a štúdia pri ich návrhu odviedli dobrú prácu, ktorá si svojich fanúšikov rozhodne nájde.

TIP: Predaj Samsung Gear S3 začína už o dva dni

slg_design_d__wax_canvas_band_for_gear_s3_khaki_1024x1024

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP