banner-nexus-6p
Jesenné mesiace každý rok prinášajú pre fanúšikov série Nexus od Googlu tie najlepšie zážitky. Stále nás dokáže internetový gigant niečím novým prekvapiť a výnimkou nebude ani tento rok.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Už je viacmenej isté, že Nexusy tento rok vyrobí samotný Google bez akejkoľvek pomoci svetových výrobcov smartfónov. Obe novinky budú špičkové stroje a nesú označenie Marlin, respektíve Sailfish. Podľa najnovších správ máme očakávať použitie len nedávno predstaveného procesoru Snapdragon 821, ktorý je miernou evolúciou 820-ky. Tieto správy oznámili interné zdroje, ktoré zverejnili pre oba smartfóny použitie procesora MSM8996 Pro, čo je práve Snapdragon 821.

Huawei Nexus 6P 32GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>nexus2cee

Render nového Nexusu

[tip color=“white“]TIP: Procesor Snapdragon 821 oficiálne predstavený, ponúka 10% vylepšenie oproti 820-ke[/tip]

S novým Snapdragonom sa do boja chce vydať slušné množstvo výrobcov a vlajkové lode budú opäť brutálne výkonné. Správy o Nexus Marlin a Nexus Sailfish stále nie sú oficiálne potvrdené, čiže ich treba brať s miernou rezervou a počas predstavenia sa pokojne môžeme dočkať rôznych prekvapení. Situáciu budeme naďalej sledovať a prinesieme vám vždy tie najčerstvejšie informácie aj o nových Nexusoch.

Zdroj: Androidpolice

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom