Nové Nexusy Marlin a Sailfish prídu so Snapdragonom 821

Teraz čítate
Nové Nexusy Marlin a Sailfish prídu so Snapdragonom 821

banner-nexus-6p
Jesenné mesiace každý rok prinášajú pre fanúšikov série Nexus od Googlu tie najlepšie zážitky. Stále nás dokáže internetový gigant niečím novým prekvapiť a výnimkou nebude ani tento rok.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Už je viacmenej isté, že Nexusy tento rok vyrobí samotný Google bez akejkoľvek pomoci svetových výrobcov smartfónov. Obe novinky budú špičkové stroje a nesú označenie Marlin, respektíve Sailfish. Podľa najnovších správ máme očakávať použitie len nedávno predstaveného procesoru Snapdragon 821, ktorý je miernou evolúciou 820-ky. Tieto správy oznámili interné zdroje, ktoré zverejnili pre oba smartfóny použitie procesora MSM8996 Pro, čo je práve Snapdragon 821.

Huawei Nexus 6P 32GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>nexus2cee

Render nového Nexusu

S novým Snapdragonom sa do boja chce vydať slušné množstvo výrobcov a vlajkové lode budú opäť brutálne výkonné. Správy o Nexus Marlin a Nexus Sailfish stále nie sú oficiálne potvrdené, čiže ich treba brať s miernou rezervou a počas predstavenia sa pokojne môžeme dočkať rôznych prekvapení. Situáciu budeme naďalej sledovať a prinesieme vám vždy tie najčerstvejšie informácie aj o nových Nexusoch.

Zdroj: Androidpolice

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Študent a fanúšik najnovších technológií. Pre web FonTech.sk som začal písať v roku 2015 a v súčasnosti sa starám o denné novinky, recenzie zariadení a o administráciu. Vo voľnom čase si rád pozriem dobrý film, vypočujem kvalitnú hudbu a vyskúšam novinky z rôznych oblastí techniky. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na david@fontech.sk.