Falošných produktov či napodobenín na zariadenia Apple vzniká toľko, že sa už pri nich ani nepozastavujeme. Raz za čas však prídu také, ktoré svojou kvalitou predbehnú originálny produkt. To je aj scenár falošných AirPodov druhej generácie.

Slúchadlá Apple AirPods boli pre spoločnosť Apple trefa do čierneho. Tento gadget sa stal veľmi populárny pomerne v krátkom čase a aj napriek vyššej cenovke slúchadla išli na dračku ako teplé rožky. Ako informuje portál Gizmochina, v roku 2018 sa spoločnosti podarilo predať až 35 miliónov kusov.

Automatické párovanie ako originál

Množstvo lacných napodobenín slúchadiel AirPods neponúka ani porovnateľnú kvalitu zvuku či vierohodný dizajn. Preto o automatickom párovaní s iPhonom nemožno ani hovoriť. Známy YouTuber z kanála EverythingApplePro sa pozrel na doteraz najvydarenejšie napodobeniny, ktoré dokonca podporujú čip W1 automatické párovanie.

Ďalej vo svojom videu spomína, že kvalita zvuku sa mu zdá byť dokonca lepšia ako u originálneho produktu. Dizajn je tiež od originálu na nerozoznanie, podľa jeho slov sa zhoduje tak na 80 %.

Napodobeniny tiež disponujú bezdrôtovým nabíjaním, čo je však bežné aj pri menej vydarených napodobeninách. Navyše ich dosah je asi 100 m, a to aj vďaka Bluetooth 5.0. No a cena? Tá predstavuje približne štvrtinu z cenovky nových AirPodov druhej generácie.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom