Nové informácie o Nubii X8 naznačujú prítomnosť štyroch verzií a použitie Snapdragonu 823

banner-mi5Nubia, ktorá patrí pod krídla známejšej spoločnosti ZTE, pilne pripravuje svoje brutálne high-endy, ktoré sa pridajú k velikánom ako, Xiaomi Mi5, ZUK Z2 Pro či LeEco Le Max 2. Väčšina informácií je veľmi dobre udržiavaná v tajnosti, no dnes sme sa predsa len dozvedeli niečo nové ohľadom týchto smartfónov. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Zabúdať nesmieme na fakt, že Nubia zatiaľ nepredstavila top model z novej série Z11 a prvým smartfónom v novej generácii stále ostáva ZTE Nubia Z11 Mini. Po úspešnom predstavení všetkých smartfónov, ktoré patria do tejto novej rady, sa spoločnosť nepochybne zameria práve na model X8. Dnešné informácie nám oznámili, že očakávať môžeme až 4 verzie. Najslabším článkom „rodiny“ bude verzia Lifestyle, ktorá príde s procesorom Snapdragon 650, 3 GB RAM pamäťou, 16 GB interným úložiskom a mohutným 6,4-palcovým FullHD displejom. Symbolom tejto verzie sa má stať vynikajúca výdrž batérie.

nubia-x8-version-specs
Pri pokračovaní narazíme na verziu Standard, ktorá ponúkne o niečo lepšie hardvérové špecifikácie. Hnacím motorom sa stane špičkový procesor Snapdragon 820, ktorému bude sekundovať opäť 3 GB operačná pamäť RAM. Zväčšené bolo aj interné úložisko, ktoré má kapacitu 32 GB. Veľkosť displeja a rozlíšenie ostali nemenné. Ďalšou variantou Nubie X8 sa stane poriadne nadupané monštrum. Zmena sa dotkne RAM pamäte a interné úložiska, ktoré prídu so 4 GB operačnou pamäťou, respektíve pre používateľove dáta bude nachystaná 64 GB interná pamäť.

zte-nubia-x8

Prvé reálne fotografie Nubie X8

Vpredu bude taktiež operovať jemnejší displej s 2K rozlíšením. A na záver spoločnosť pripraví svoju najväčšiu zbraň. Pokrok v mobilnom priemysle sa dotkol procesora, ktorým je teraz stále ešte nepredstavený Snapdragon 823 a zmenou je aj veľká, 6 GB pamäť RAM. Zbytok špecifikácií a samozrejme to najdôležitejšie, cena, zostávajú zatiaľ neznáme. Do úvahy taktiež treba brať dôveryhodnosť zdroja a zatiaľ nič nebolo oficiálne potvrdené.

Zdroj: Gizmochina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Šéfredaktor a spoločník FonTech.sk, no najmä technologický nadšenec, ktorý nepohrdne akoukoľvek novinkou. Ak by si sa potreboval o niečom poradiť, neváhaj a napíš mi na [email protected]