Po veľmi vydarenom modeli Le Max 2 nás v tomto mesiaci čaká predstavenie jeho nástupcu od stále pomerne mladej čínskej značky LeEco. Znova pôjde o zariadenie nie veľmi kompaktných rozmerov, s unibody kovovým telom a po novom už aj s duálnym fotoaparátom na zadnej strane zariadenia a umelou inteligenciou, o ktorej ale bohužiaľ zatiaľ nemáme viac informácií. 

Aj napriek avizovaným finančným problémom sa LeEco nevzdáva a trh prinesie svoju ďalšiu vlajkovú loď. Vďaka aktívnym a šikovným ľuďom máme možnosť vidieť podobu novej vlajkovej lode už v predstihu, pred oficiálnym predstavením, ktoré by sa malo konať už 11. apríla. Najviac nás prekvapila novinka v podobe dvojitej šošovky fotoaparátu, ktorý sa v poslednej dobe stáva viac-menej trendom pri novo predstavených zariadeniach. Uloženie fotoaparátov nenápadne pripomína smartfóny Moto od Lenova. Rozlíšenie oboch snímačov by malo byť 13 MPx, pričom ich hlavnou funkciou by malo byť zachytenie nádherného bokehu. Dočkať by sme sa však mohli aj iných inovatívnejších funkcií.

zdroj fotografií: slashLeaks

LeEco Le Max 2 v EU sklade za najnižšiu cenu!

Na prednej strane nájdeme 16 MPx snímač, vedľa ktorého je umiestnený reproduktor pre hlasové hovory. Samozrejme tu nájdeme aj snímač priblíženia, ako aj senzor okolitého osvetlenia. Bohužiaľ, LeEco sa stále nepoučilo a opäť bude displej novej vlajkovej lode LeEco Le Max 3 ohraničený nevkusnými čiernymi rámčekmi, čo sme doteraz mohli vídať v najnižšej cenovej kategórii smartfónov.

zdroj fotografií: slashLeaks

O výkon novinky sa bude starať čipset Snapdragon 821 od Qualcomm-u, ktorému budú sekundovať 4 GB RAM. Svoje multimédiá si budeš ukladať do vnútornej pamäte o veľkosti 64 GB. Novinka má bežať na operačnom systéme Android vo verzii 6.0.1 Marshmallow zabalenom do grafickej nadstavby výrobcu EUI 5.9.

zdroj fotografií: slashLeaks

Na spodnej strane nájdeme už tradične USB Type-C konektor pre nabíjanie smartfónu. LeEco sa nanešťastie vydalo smerom odstraňovania 3.5 mm jacku na pripojenie slúchadiel, ktorý nahrádza spomínaný Type-C konektor. LeEco Le Max 3 by malo prísť aj s vylepšeným hlasovým asistentom a s umelou inteligenciou, no na to, ako bude fungovať, si musíme počkať do predstavenia. LeEco naznačuje umelú inteligenciu aj v najnovšom oficiálnom teaseri, na ktorý láka na predstavenie.

LeEco Le Max 3 AI
zdroj fotografie: slashLeaks

Na všetky podrobné informácie si budeme musieť ale počkať až do predstavenia, ktoré sa bude konať 11. apríla. LeEco nám tak potvrdí alebo vyvráti všetky uniknuté informácie, ktoré sme k tomuto modelu zatiaľ mali.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú