banner-elephone-p9000
Poriadny rozruch. To spôsobilo predstavenie nových smartfónov rady “P“ od spoločnosti Elephone. Fanúšikovia po celom svete doslova túžia vlastniť tieto novinky, nakoľko kombinujú plne dostačujúci výkon a naozaj neskutočnú cenu. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Jasným dôkazom tvrdení o cene je aktuálna akcia pri predobjednávke noviniek. Všetky podrobnosti o tejto ponuke nájdete v našom podrobnom článku. Netrvalo dlho a predajcovia zo všetkých kútov Európy naskladňujú nové Elephony. Vlajková loď Elephone P9000, respektíve verzia s označením “Lite“ sa dostali do ponuky prvého e-shopu na Slovensku. Cena je oproti čínskym e-shopom samozrejme vyššia a model P9000 kúpite za vysokých 314 €. Model Elephone P9000 Lite vás vyjde na 259 €.

Elephone P9000

Výbava výkonnejšej verzie zahŕňa krásnu konštrukciu, ktorej dominuje snímač odtlačkov na zadnej strane a naozaj minimálne rámiky okolo displeja. Vpredu nájdeme 5,5-palcový FullHD displej. Pod kapotou pracuje 8 jadrový procesor MediaTek Helio P10 spolu so 4 GB RAM pamäťou a 32 GB interným úložiskom, ktoré navyše podporuje rozšírenie pomocou microSD kariet. Táto nadupaná výbava je napájaná 3000 mAh batériou, ktorá podporuje technológiu rýchleho nabíjania a Elephone uvádza, že čas nabitia z 0 na 70 % kapacity je iba 70 minút. Výrobca taktiež implementoval bezdrôtové nabíjanie. Softvérová časť nových zariadení Elephone rady P9000 prichádza s najnovším Androidom 6.0 Marshmallow.

Elephone P9000 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


elephone-p9000-predobjendavky
Zadná strana poskytuje domov pre špičkový 13 MPx fotoaparát Sony IMX258 s laserovým zaostrovaním a clonou f/2.0. Vpredu nájdeme 8 MPx selfie fotoaparát. Spoločnosť sa držala najnovších trendov a do vlajkovej lode vložila taktiež NFC technológiu, nový USB Type-C a samozrejme aj DualSIM s plnou funkčnosťou na Slovensku.

[aps_product_features id=“18442″ style=“list“]

Elephone P9000 Lite

„Lite“ verzia vyššie spomínanej vlajkovej lode taktiež vzbudzuje ohromné ohlasy. Výbava je s výkonnejším bratom takmer totožná, no zopár zmien tu predsa len nájdeme. Medzi hlavné patrí menej výkonný 13 MPx fotoaparát, nepodpora NFC, technológie bezdrôtového nabíjania, snímaču odtlačkov a chýbajúce laserové zaostrovanie.

Elephone P9000 Lite môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>elephone-p9000-oficialne-3
Zvyšok výbavy je teda totožný a opäť tu samozrejme máme 5,5-palcový FullHD displej, 8-jadrový procesor MediaTek Helio P10, 4 GB RAM pamäte, 32 GB interné úložisko a DualSIM s kompletnou škálou frekvencií pre naše územie.

elephone-P9000Lite_photos_2

[aps_product_features id=“18443″ style=“list“]

Zdroj: Heureka.sk

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP