Xiaomi sa neustále rozširuje svoje portfólio skvelých gadgetov, ku ktorým len nedávno pribudla aj najnovšia multifunkčná selfie tyč. Novinku do ponuky zaradil jeden z populárnych e-shopov a vďaka nášmu kupónu si ju môžeš zaobstarať lacnejšie. 

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Kompaktná selfie tyč je vyrobená z pevného hliníka. V zloženom stave meria 19 cm a v prípade potreby ju môžeš rozložiť až na dĺžku 51 cm. Súčasťou palice je aj špeciálne tlačidlo, ktoré vďaka pripojeniu pomocou Bluetooth 3.0 slúži aj ako spúšť fotoaparátu. Ide v podstate o nezávislé tlačidlo, ktoré môžeš v prípade potreby z konštrukcie tyče jednoducho vybrať a fotky snímať napríklad druhou rukou.


zdroj fotografie: Gearbest.com

Kúpiť Xiaomi Selfie Stick za výborných 18 €!
Zľavový kupón GBADMITAD8

Xiaomi selfie tyč nájde využitie aj u tých, ktorí nemajú radi selfie. Na konci palice je skrytá rozkladacia trojnožka, pomocou ktorej sa z nej stane tripod na bežné fotenie mobilom. Navyše vďaka bezdrôtovému ovládaču už nikdy nebude potrebné pri spoločných fotografiách riešiť samospúšť. Ak ťa tento multifunkčný gadget zaujal, môžeš si ho kúpiť v e-shope Gearbest za necelých 18 € s kupónom GBADMITAD8.


zdroj fotografie: Xiaomi

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
67%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
33%
Neznášam to
0%
O autorovi
Juraj Vasek
Som študent Gymnázia Viliama Paulinyho - Tótha v Martine. Venujem sa výrobe programov a webových stránok. Vlastnil som mobily ako iNew V3, Doogee DG550 a UMI Zero, Elephone P9000 a veľa ďalších. Aktuálne používam Xiaomi Mi5. V prípade akýchkoľvek otázok sa ma nebojte kontaktovať na [email protected]