UMi už 7. septembra predstaví novú vlajkovú loď UMi Plus

banner-umi-super
Konferencia IFA 2016 je v plnom prúde a k slovu sa dostane aj menej rozšírený výrobca UMi, aspoň to teda tvrdí vo svojej správe. Pokúsi sa predstaviť nový smartfón UMi Plus.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Poslednú dobu UMi predstavuje čoraz väčšie a väčšie smartfóny. Od 5″ zariadení prešiel k 5,5″ UMi Super a UMi Max. Už UMi Max bol poriadne na rozhraní a v prvých zmienkach sa dokonca hovorilo aj o 6″ zariadení. Nakoniec vzniklo iba 5,5″ zariadenie, čo každého prekvapilo. UMi sa to pokúsil odôvodniť. Nádej, že sa konečne dočkáme poriadneho phabletu je naozaj vysoká. UMi zatiaľ všetky informácie dôkladne tají, uvoľnil iba niekoľko fotografií nového smartfónu UMi Plus.

UMI Super môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

umi plus

Z renderov môžeme vidieť, že UMi Plus príde celokovovou konštrukciou a dizajnom veľmi podobným populárnemu čínskemu smartfónu OnePlus 3. Na zadnej strane nájdeme výrazný objektív fotoaparátu, pod ktorým sa nachádza LED blesk, pravdepodobne dvojtónový. Čítačka odtlačkov prstov našla svoje umiestnenie v domovskom tlačidle na prednej strane zariadenia. Prednej strane dominuje veľký displej neznámej uhlopriečky. Pravdepodobne 5,5 – 6 palcov. Spodná hrana je vybavená najnovším obojstranným konektorom USB typu C. Okolo neho tu nájdeme aj mriežku, ktorá skrýva pravdepodobne jeden mono reproduktor. Podrobné špecifikácie budú zverejnené už 7.9., kedy zároveň začnú aj rezervácie na UMi Plus.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
11%
Páči sa mi to
56%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
11%
Neznášam to
22%
O autorovi
Juraj Vasek
Som študent Gymnázia Viliama Paulinyho - Tótha v Martine. Venujem sa výrobe programov a webových stránok. Vlastnil som mobily ako iNew V3, Doogee DG550 a UMI Zero, Elephone P9000 a veľa ďalších. Aktuálne používam Xiaomi Mi5. V prípade akýchkoľvek otázok sa ma nebojte kontaktovať na [email protected]