Na znovuzrodenie jedného z najpopulárnejších mobilných telefónov všetkých čias, Nokia 3310, čakali nielen fanúšikovia tejto obrovskej legendy, ale aj celý svet. A výsledok? Jedni sú sklamaní, iným sa zasa nová 3310-na páči.

Aj keď nová Nokia 3310 pre niektorých skalných fanúšikov veľkým sklamaním, zbytku sveta sa pozdáva. Dokazujú to aj najnovšie informácie od anglického predajcu Carphone Warehouse, ktorý len pár dní dozadu spustil prvý predpredaj novinky. Síce neuvádza presné čísla, no podľa slov spoločnosti je o telefón masívny záujem a Nokia bude mať čo robiť, aby stihla nasýtiť dopyt.

Nokia 3310zdroj fotografie: Pcadvisor

Vysoký záujem o tento telefón pre portál PhoneArena potvrdil aj Andrew Wilson, riaditeľ nákupu anglickej pobočky Carphone Warehouse:

Po oznámení oficiálneho predstavenia obrovskej klasiky medzi telefónmi, Nokie 3310, došlo k udivujúcemu záujmu zo strany fanúšikov. Predbežné predpredajné čísla u Carphone Warehouse sú neuveriteľne silné, čo dokazuje, že to všetko nie je len veľký humbuk a že spotrebitelia skutočne majú záujem o kúpu telefónu.

Nokia 3310 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

Obrovský záujem potvrdzuje aj spoločnosť Captify, ktorá sa zaoberá prieskumom trhu. Podľa jej zistení stúpol počet vyhľadávaní Nokia telefónov až o 800 %, a to hneď po úspešnej konferencii spoločnosti na MWC 2017. Spoločnosť zistila taktiež nárast vo vyhľadávaní predajcov v súvislosti s Nokiou 3310, čo naznačuje zámer spotrebiteľov kúpiť si tento telefón. Nokia 3310 by sa už čoskoro mala dostať na všetky európske trhy, kde sa bude predávať za oficiálnych 49 €. Aktuálne ho už do ponuky zaradil prvý slovenský e-shop, ktorý očakáva naskladnenie 5. mája.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom