Nová nadstavba od Xiaomi, MIUI 7, by mohla prísť už 16. augusta

Xiaomi, ako väčšina čínskych spoločností, dodáva so svojimi smartfónmi aj špeciálnu verziu OS Android. Ich verzia má názov MIUI a v druhej polovici tohto roka by sme sa mali dočkať už 7. verzie tejto ROM.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Najnovšia verzia MIUI by podľa Leaksfly mala byť predstavená už 16. augusta. Sú to samozrejme len dohady, ale 16. august je pre Xiaomi špeciálny, keďže posledných pár rokov presne v tento deň mali veľké oznámenie, pri ktorom predstavili nové zariadenia, zľavy alebo rôzne akcie. Dokonca aj posledná MIUI 6 bola predstavená 16. augusta. Najnovšia nadstavba MIUI 7 by mala byť dostupná pre smartfóny Mi Note Pro, Mi Note, Mi4, Mi4i, Mi3, ale aj pre cenovo dostupnú radu Redmi. Postavená bude na najnovšom Androide 5.1.

XIAOMI Mi4 16GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


Xiaomi Mi4i

Xiaomi Mi4i s MIUI 6

Či Xiaomi naozaj predstaví MIUI 7 16. augusta potvrdiť nevieme, ale informácie, ktoré sú o tomto dni dostupné tomu nasvedčujú. Bohužiaľ, to je všetko, čo o MIUI 7 vieme, ale ak sa dozvieme novinky, budeme vás samozrejme informovať.

Zdroj: Gizmochina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Juraj Vasek
Som študent Gymnázia Viliama Paulinyho - Tótha v Martine. Venujem sa výrobe programov a webových stránok. Vlastnil som mobily ako iNew V3, Doogee DG550 a UMI Zero, Elephone P9000 a veľa ďalších. Aktuálne používam Xiaomi Mi5. V prípade akýchkoľvek otázok sa ma nebojte kontaktovať na [email protected]