banner-pro-6
Meizu nám v posledných dňoch dáva poriadne zabrať. Už niekoľko dní môžme byť svedkami rôznych únikov o novej modelovej rade tejto ambicióznej spoločnosti. Názory sa však doposiaľ rozchádzali a neboli sme si celkom istí, čo nám vlastne Meizu plánuje odhaliť. Nuž, podľa najnovších informácií vieme, že nebude všetko tak, ako sa na prvý pohľad zdalo.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Z počiatku sme boli presvedčení, že spoločnosť Meizu predstaví novinku, označenú písmenom „E“, ktorá všetkým vytrie zrak svojím nekompromisným výkonom. Neskôr sa však ukázalo, že najnovší počin tejto spoločnosti nebude až taký výkonný, ako sa prvotne očakávalo. To však zamrzelo mnohých fanúšikov tohto výrobcu, ktorí netrpezlivo očakávajú ultra výkonné zariadenie obdarené ikonickou nadstavbou Flyme OS.

MEIZU PRO 6 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

Podľa najnovších informácií však rozhodne dôvod na smútok nie je. Je pravdepodobné, že na akcii, ktorú organizuje spoločnosť Meizu už o dva dni, sa nedočkáme iba jedného zariadenia, ale hneď dvoch. Prvým z nich bude slabšie „vyzbrojený“ smartfón Meizu M1E, ktorý nám už neraz odhalil svoje špecifikácie spolu s dizajnom. Prístroj strednej triedy ponesie 5,5-palcový Full HD displej, pod ktorým bude tĺcť procesor Helio P10 od spoločnosti MediaTek taktovaný na frekvencii 1,8 GHz. Pamäť RAM bude dosahovať hodnoty 3 GB, zatiaľ čo tá vnútorná 32 GB. Na zadnej strane bude umiestnená 13 MPx hlavná kamera a pod ňou sa bude nachádzať batéria s kapacitou 3100 mAh. Predný selfie fotoaparát bude mať 5 MPx. Tieto informácie potvrdzujú aj najnovšie fotografie, na ktorých sa nám Meizu M1E ukazuje v lákavom čiernom prevedení. Cena tohto mid-range smartfónu by sa mala pohybovať v rozhraní od 200 € do 230 €.

Meizu-M1E-leak_23

Okrem tohto zariadenia však vyplávali na povrch informácie, ktoré hovoria o smartfóne s označením Meizu M3E. Ten by mal byť podľa všetkého výkonnejším súrodencom vyššie spomínaného prístroja. Bohužiaľ, tento výkonnejší model sprevádza stále vlna nejasností, napriek tomu, že by sme sa ho mali dočkať už pozajtra. Je však možné, že Meizu M3E bude poháňaný procesorom Exynos 8890 a taktiež veľmi reálne vyznievajú informácie o zahnutom displeji či duálnom fotoaparáte. Všetko je však v rukách vrchných predstaviteľov spoločnosti Meizu a nám zostáva len veriť, že v nich ukrývajú niečo naozaj veľké. Všetko sa však dozvieme už o necelých 48 hodín.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom