Aj keď sa Xiaomi v poslednej dobe zameriava na predstavovanie novších a novších produktov, na starostlivosť o svojich zákazníkov nezabúda. Nie nadarmo Xiaomi patrí medzi špičku výrobcov, čo sa softvérových aktualizácií týka. Jednu parádnu dostanú užívatelia Xiaomi smartfónov aj tento týždeň.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Práve vlastná nadstavba operačného systému Android, MIUI, stojí za prvotným úspechom súčasného čínskeho technologického giganta Xiaomi. Už po dobu niekoľkých rokov každý týždeň vydáva aktualizácie vývojárskej verzie svojho užívateľského rozhrania. Aj tento fakt je ťahákom mnohých nových zákazníkov premýšľajúcich nad kúpou smartfónu od Xiaomi. Spoločnosť prostredníctvom oficiálneho účtu na čínskej sociálnej sieti Weibo oznámila, že s ďalšou aktualizáciou týždennej verzie MIUI pridá novú, zaujímavú funkciu.

zdroj fotografie: MIUI – Weibo

V tohtotýždňovej verzii pribudne možnosť nahrávania obrazovky, ktorú nájdeš v zložke Nástroje (System Tools). Obrovskou výhodou je, že ide o vstavanú funkciu a teda k jej používaniu nepotrebuješ ROOT. Novinka príde aj s možnosťou nahrávania komentára užívateľa pomocou mikrofónov a v možnostiach bude aj zmena rozlíšenia, kvality videa a dokonca aj počtu snímok za sekundu.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
13%
Páči sa mi to
74%
Chcem to
2%
Mám to
4%
Nepáči sa mi to
4%
Neznášam to
2%
O autorovi
Kristián Hrušovský
Zakladateľ portálu FonTech.sk, milovník IT, smartfónov a kvalitnej hudby. Nepohrdnem ani kvalitnou turistikou na horskom bicykli či dobrým jedlom. Kontaktovať ma môžete na [email protected]