Pri návale práce je neraz nutné, aby človek pracoval aj na cestách či priamo z domu, pričom mu s multitaskingom môže pomôcť viacero zariadení. Výbornou kombináciou za lacný peniaz je v obchode GearBest.com dvojica produktov, ktorá dokáže podať slušný výkon. Notebook Teclast a tablet od Xiaomi môžeš teraz pre svoje pracovné záležitosti kúpiť ešte lacnejšie a využiť ich pri práci alebo na zábavu vo voľnom čase.

Teclast F7 Plus

Cena: 312 €

Kupón: HRKSVF7P01GB

S notebookom od spoločnosti Teclast získa používateľ dostatok výkonu pre všetky jednoduchšie úlohy v office aplikáciách. Za výbornú cenu tak prichádza primeraný hardvér, ktorý však zvládne aj chvíle pre zábavu, hranie nenáročnejších hier či prehrávanie filmov. Výkon zabezpečuje 4-jadrový procesor Intel Gemini Lake N4100, ktorý je špecifický nízkou spotrebou energie. S ním spolupracuje 8 GB RAM-ka.

Kúpiť Teclast F7 Plus za 312 € bez dodatočných poplatkov
Bezpečný nákup cez FonTech Shop

Batéria s kapacitou 6 500 mAh tak nesklame ani po hodinách používania a veľa energie nezhltne ani 14″ FullHD displej. Pre súbory je dostupných 128 GB rýchleho SSD úložiska a výrobca doň predinštaloval operačný systém Windows 10. Pre konferenčné hovory je zasa k dispozícii 2 MPx kamera. Bohatá konektivita umožňuje pripojiť rad ďalších doplnkov a zariadení, pričom tu nechýba ani 3,5 mm jack.

Používateľ však uvíta aj veľký touchpad, podsvietenú klávesnicu a čerešničkou na torte je tiež svietiace logo spoločnosti. Tá predáva notebook Teclast F7 Plus len za skvelých 312 € vďaka kupónu v našom FonTech Shope. Akcia sa však chýli ku koncu, a tak príliš dlho neváhaj. Pri doručení sa netreba obávať dodatočných poplatkov a pri nákupe stačí v košíku vybrať dopravu EU Priority Line, ktorá ťa vyjde len na necelé 3 €.

Xiaomi Mi Pad 4

Cena: 196 €

Popri práci na notebooku príde vhod rozdeliť aj jednoduchšie úlohy, s ktorými nemá problém ani tablet od Xiaomi. Mi Pad 4 môžeš používať pri cestovaní či vo voľnom čase pri pozeraní filmov. Tie sa budú skvelo ukazovať na 8″ FullHD displeji s bohatými farbami. Okrem toho je Xiaomi Mi Pad 4 stavaný tiež na kancelársku prácu, kde zvládne písanie dokumentov, vytváranie prezentácií či tabuliek ľavou zadnou vďaka procesoru Snapdragon 660 a 4 GB operačnej RAM pamäti.

Kúpiť Xiaomi Mi Pad 4 za 196 € bez dodatočných poplatkov
Bezpečný nákup cez FonTech Shop

Súbory je možné okrem cloudu nosiť aj v 64 GB vstavanom úložisku, kam sa zmestia aj nejaké tie hry. Xiaomi však nezabudlo ani na fotografickú stránku tohto tabletu, kde nájdeme 5 MPx predný a 13 MPx hlavný fotoaparát pre vytváranie slušných fotiek a videí. Navyše sa s Mi Padom 4 nemusíš neustále pripájať na verejnú Wi-Fi, pretože podporuje aj 4G pripojenie. Operačný systém Android výrobca ešte obohatil svojou skvelou nadstavbou MIUI 9.

Kompaktná pracovňa v tablete tak môže byť skvelým prostriedkom pre mnoho úloh, ktoré ti teraz Xiaomi Mi Pad 4 pomôže zvládnuť už za 196 € len v našom FonTech Shope. Rovnako ako pri vyššie spomínanom notebooku, ani v tomto prípade nehrozia dodatočné poplatky pri doručení vďaka bezplatnej doprave EU Priority Line.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú