Hľadáš notebook, ktorý nestojí veľa, ale na druhú stranu ti poskytne adekvátny výkon pre tvoje dennodenné pracovné aktivity a zvládne aj nejaké tie novšie hry? Máme pre teba riešenie v podobe notebooku T-bao Tbook X8S Pro za skvelú cenu v predpredaji.

Azda najlepší notebook do 300 €

T-bao Tbook X8S Pro je moderný dizajnový notebook, ktorý svojimi parametrami a cenou stojí minimálne na zamyslenie. Operačný systém Windows 10, procesor Intel Celeron J3455, grafická karta NVIDIA GeForce 920M, 6 GB operačná pamäť RAM typu DDR3 a 128 GB SSD disk za cenu 297 € v predpredaji nenájdeš každý deň.

Kúpiť notebook T-bao Tbook X8S Pro za výhodnú cenu 297 €

Ak ťa tento zaujímavý a výkonný notebook zaujal, bež do e-shopu Gearbest, kde ho môžeš za túto lukratívnu cenu kúpiť už len do 6. marca! Nezabudni na dodanie EU Express, ktoré ťa v tomto prípade vyjde len na 4,83 € a zaručí dodanie bez ďalších poplatkov.

Moderný dizajn, skvelý displej a Windows 10

Notebook Tbook X8S Pro prichádza s moderným minimalistickým dizajnom v sivo-čiernom prevedení, červenou klávesnicou a pruhmi na touchpade, ktoré s celkovým dizajnom výborne ladia. Dizajn tak evokuje krásnu hernú mašinu. Tbook X8S Pro ponúka FullHD IPS displej s tenkými rámikmi o veľkosti 15.6″, ktorý má skvelé zobrazovacie schopnosti. Notebook beží na systéme Windows 10 s anglickým jazykom. Slovenský jazyk je však možné bezproblémovo stiahnuť a doinštalovať.

Dostatočný výkon na prácu

V útrobách notebooku T-bao Tbook X8S Pro tepe štvorjadrový procesor Intel Celeron J3455 s taktom 1.5 GHz schopný akcelerovať až na 2.3 GHz. O kvalitný grafický výkon sa postará dedikovaná grafická karta NVIDIA GeForce 920M. Bezproblémový multitasking má na starosti 6 GB operačná pamäť RAM typu DDR3 a rýchle spustenie celého systému podporí aj 128 GB SSD disk. T-bao Tbook X8S Pro navyše ponúka široké spektrum konektivity, ktorú zahŕňa Bluetooth 4.0, WiFi 802.11a/b/g/n/ac, slot na SD kartu, USB-C port, 2x USB 3.0 port, Mini HDMI slot a 3,5 mm audio jack. Celý systém napája 9000 mAh batéria, ktorá zaručí výdrž 4-5 hodín na jedno nabitie.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom