Už sme si zvykli, že niektorí čínski výrobcovia sa radi trochu inšpirujú dizajnom. Spoločnosť Onda tentokrát posunula význam slovesa inšpirovať sa na úplne inú úroveň a inšpirovali sa názvom inej čínskej spoločnosti.

Onda Xiaoma 41 je 14,1″ notebook s hrúbkou tela 21 mm a hmotnosťou 1 350 g. Konštrukcia sa na prvý pohľad snaží imitovať kov, ale je to iba plast. Nechýba štandardná americká klávesnica bez numerického bloku, pod ktorou je tradične umiestnený touchpad. Nájdeme tu tiež FullHD IPS displej o už známej veľkosti 14,1-palcov. Nad ním je umiestnená 2.0 MPx kamera. Konektivita zahŕňa 2 x USB 3.0, MiniHDMI konektor, 3,5 mm zvukový jack, čítačku microSD kariet a jack pre nabíjanie.

Onda Xiaoma 41

zdroj fotografie: Gearbest.com

Kúpiť notebook Onda Xiaoma 41 za 277 €
Zľavový kupón FONTECH5

Pod povrchom je 4-jadrový procesor Intel Celeron N3450 triedy Apollo Lake. Jadrá sú vyrábané 14 nm technológiou a takt sa pohybuje podľa potreby od 1,1 GHz až po 2,2 GHz. K dispozícii sú štandardné 4 GB operačnej pamäte RAM typu DDR3L. Kapacita interného úložiska je skromných 64 GB, ktoré je možné rozšíriť pomocou karty MicroSD až do 256 GB.

Onda Xiaoma 41zdroj fotografie: Gearbest.com

Tieto špecifikácie sú dostatočné pre beh predinštalovaného operačného systému Windows 10, ktorý umožňuje inštaláciu slovenského jazyka. Rýchle spojenie so svetom zabezpečí WiFi a/b/g/n/ac a tradičný Bluetooth 4.0. Vstavaná batéria má pri 7,6 V kapacitu 5000 mAh a podľa výrobcu to stačí pre 4-5 hodinovú prevádzku. Nový notebook Onda Xiaoma 41 si môžeš už teraz kúpiť najlacnejšie za 277 € z e-shopu Geekbuying.com. Do objednávky nezabudni vložiť náš exkluzívny zľavový kupón FONTECH5, ktorý aktivuje 5 % zľavu. Pre notebook je k dispozícii aj doprava bez DPH, ktorá ťa vyjde na 47 €.

Onda Xiaoma 41zdroj fotografie: Gearbest.com

Pošli nám TIP na článokNovinky