Seriál Cobra Kai má za sebou netradičnú minulosť, keďže prvé dve série vyšli exkluzívne na YouTube Premium. Seriál bol aj napriek kvalitám práve kvôli nie veľmi rozšírenej streamovacej službe divákmi prehliadaný, čo sa však zmenilo tento rok.

Legendárne seriálové pokračovanie Karate Kid s pôvodnými hercami sa v lete presunulo na Netflix. Seriál do dnešného dňa považujeme za skrytý klenot, ktorý by si rozhodne zaslúžil väčší divácky záujem. Na Netflixe sa mu ale v porovnaní s YouTube Premium darí podstatne lepšie, vďaka čomu dostane už tretiu sériu. Na jej nový trailer upozorňuje Variety.

Trailer naznačuje doteraz nevídaný úkaz v Karate Kid ságe. Daniel LaRusso (Ralph Macchio) a Johnny Lawrence (William Zabka), odvekí rivali sa spájajú, aby zachránili Cobra Kai tím. Vracia sa totiž pôvodný záporák filmu z roku 1984, John Kreese (Martin Kove).

Legendárnych návratov bude viac…

Nový trailer rovnako odhaľuje zotaveného Miguela (Xolo Maridueña), ktorý na základe udalostí posledných častí druhej série upadol do kómy. Návratu z pôvodných filmov by sme sa mali dočkať hneď niekoľko. Podľa informácií sa dočkáme aj Chozena Toguchiho, rivala hlavného hrdinu z druhého filmu, či jeho lásky Kumiko.

Na nostalgickom projekte pracujú produkčné spoločnosti Counterbalance Entertainment (Josh Heald, Jon Hurwitz a Hayden Schlossberg), Overbrook Entertainment (Will Smith, James Lassiter a Caleeb Pinkett) a Susan Ekins v zastúpení Sony Pictures Television. Ako spoluproducenti sa na seriáli podieľajú aj hviezdy pôvodných filmov, Macchio a Zabka.

Seriál Cobra Kai s prechodom na Netflix nabral druhý dych. Tretej série sa dočkáme už 8. januára, kedy sa fanúšikovia môžu tešiť hneď aj na jej pokračovanie. Netflix dal totiž zelenú ešte minimálne jednej sérii.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom