No.1 sa už tradične snaží prinášať do sveta smartwatch nové technológie. Ich najnovším kúskom sú hodinky No.1 S9, ktoré nevychádzajú z už zabehnutej cenovej politiky spoločnosti.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Konštrukčnú stránku hodiniek tvorí už skôr známe kovové telo s dvoma tlačidlami na pravom boku hodinek. Na telo smartwatch sa pripája vymeniteľný remienok, ktorý je pripojený štandardným uchytením, ako bežné hodinky. Už pri kúpe máš na výber medzi 2 farebnými verziami koženého remienka alebo 2 verziami luxusného kovového remienka.

zdroj fotografií: No.1

Kúpiť No.1 D6 z EU skladu za 73 €

Hodinky prichádzajú s vlastným operačným systémom, ktorý komunikuje s tvojím smartfónom pomocou pripojenia Bluetooth 4. Výrobca umožňuje stiahnutie firmvéru s českým jazykom. Hodinky si dobre rozumejú s opračným systémom Android aj iOS.

zdroj fotografií: No.1

Pohon zabezpečuje čipset MT2502 od Mediateku s taktom do 260 MHz. Spolu s úsporným Bluetooh 4.0 a 380 mAh batériou by malo toto zariadenie priniesť slušnú výdrž na niekoľko dní. Nechýba ani senzor tepovej frekvencie a gyroskop, vďaka čomu dokážu poskytnúť dostatočne presné informácie o prejdených krokoch, kvalite spánku a varovania na dlhé sedenie.

zdroj fotografií: No.1

To najzaujímavejšie predstavuje zabudovaná NFC anténa o frekvencii 13,56 MHz. Podľa výrobcu je vďaka tomu možné použiť hodinky napríklad pre otvorenie dverí. Keď budeme mať viac informácií, ako táto technológia funguje, budeme ťa informovať. Oficiálna cena bude stanovaná na 40 dolárov.

zdroj fotografií: No.1

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
25%
Páči sa mi to
75%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Juraj Vasek
Som študent Gymnázia Viliama Paulinyho - Tótha v Martine. Venujem sa výrobe programov a webových stránok. Vlastnil som mobily ako iNew V3, Doogee DG550 a UMI Zero, Elephone P9000 a veľa ďalších. Aktuálne používam Xiaomi Mi5. V prípade akýchkoľvek otázok sa ma nebojte kontaktovať na [email protected]