No.1 sa už tradične snaží prinášať do sveta smartwatch nové technológie. Ich najnovším kúskom sú hodinky No.1 S9, ktoré nevychádzajú z už zabehnutej cenovej politiky spoločnosti.

Konštrukčnú stránku hodiniek tvorí už skôr známe kovové telo s dvoma tlačidlami na pravom boku hodinek. Na telo smartwatch sa pripája vymeniteľný remienok, ktorý je pripojený štandardným uchytením, ako bežné hodinky. Už pri kúpe máš na výber medzi 2 farebnými verziami koženého remienka alebo 2 verziami luxusného kovového remienka.

zdroj fotografií: No.1

Kúpiť No.1 D6 z EU skladu za 73 €

Hodinky prichádzajú s vlastným operačným systémom, ktorý komunikuje s tvojím smartfónom pomocou pripojenia Bluetooth 4. Výrobca umožňuje stiahnutie firmvéru s českým jazykom. Hodinky si dobre rozumejú s opračným systémom Android aj iOS.

zdroj fotografií: No.1

Pohon zabezpečuje čipset MT2502 od Mediateku s taktom do 260 MHz. Spolu s úsporným Bluetooh 4.0 a 380 mAh batériou by malo toto zariadenie priniesť slušnú výdrž na niekoľko dní. Nechýba ani senzor tepovej frekvencie a gyroskop, vďaka čomu dokážu poskytnúť dostatočne presné informácie o prejdených krokoch, kvalite spánku a varovania na dlhé sedenie.

zdroj fotografií: No.1

To najzaujímavejšie predstavuje zabudovaná NFC anténa o frekvencii 13,56 MHz. Podľa výrobcu je vďaka tomu možné použiť hodinky napríklad pre otvorenie dverí. Keď budeme mať viac informácií, ako táto technológia funguje, budeme ťa informovať. Oficiálna cena bude stanovaná na 40 dolárov.

zdroj fotografií: No.1

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom