Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

banner-redmi-note2
Spoločnosť No.1 je známa hlavne vďaka ich presným kópiám niektorých high-end smartfónov a dokonca aj smartwatch. Okrem týchto zariadení majú aj svoje vlastné, ako napríklad odolný smartfón No.1 M2. Predstavené smartwatch taktiež nie sú kópiou, ale originálnym výrobkom.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

No.1 D2 sa od ostatných smartwatch trocha líšia. Síce ponúknu okrúhly displej, ako niektoré iné smartwatch, lenže No.1 pridalo 60 Českých diamantov. Tie sú umiestnené okolo displeja na kovovom šasi. Kožený náramok je podľa No.1 nielen antialergénny, ale aj odolný voči potu. Okrem okrúhleho displeja s rozlíšením 240 x 240 pixelov, ponúknu hodinky MediaTek MT2502 procesor, Bluetooth 4.0, kameru, odolnosť voči vode a prachu, 350 mAh batériu, podporu pre iOS a Android, krokomer, snímač tepovej frekvencie, kalendár, hudobný prehrávač, číselník a správy. No.1 síce uvádza, že hodinky sú vodeodolné, ale podľa ich slov určite nedoporučujú žiaden kontakt s vodou.

no.1 d2

Dostupnosť a ani cena zatiaľ nie sú známe, ale vieme, že farebné prevedenia budú tri: červené, biele a hnedé. No.1 D2 budú určite určené hlavne pre ženské pohlavie.

Zdroj: Gizchina.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú