Výdrž akýchkoľvek zariadení je v súčasnosti pomerne veľký problém, a tak väčšinou nabíjame naše smartfóny a smartwatch každý jeden až dva dni.

No. 1 prišlo so zaujímavým spôsobom, ako zvýšiť výdrž na jeden rok. Základom je gombíková batéria CR2032, ktorú stačí po roku vymeniť za novú. Zároveň sú hodinky vybavené úsporným 1,1-palcovým podsvieteným LCD displejom, ktorý pripomína skôr tradičné digitálky. Vzhľad môže klamať, pretože tieto hodinky sú nabité funkciami. Nechýbajú tradičné funkcie pre meranie prejdených krokov, stopky, budíky, upozornenia na dlhé sedenie, monitorovanie spánku, výškomer, barometer, zobrazenie počasia a vzdialené ovládanie kamery.

No.1 F3 Sports zdroj fotografie: No.1

O výkon a prevádzku hodiniek No.1 F3 Sports sa stará ultra úsporný čipset Dialog DA14580. Tento čipset je držiteľom titulu svetovo najmenší a zároveň energeticky najúspornejší Bluetooth 4.2 čipset. Výpočtová jednotka je postavená na 32-bitovom ARM Cortex M0 jadre. Vďaka Bluetooth 4.0 konektivite a pripojeniu cez aplikáciu Fundo Bracelet dokážu hodinky prijímať upozornenia na prichádzajúce hovory, SMS a notifikácie z tvojich obľúbených aplikácií. Jedná sa tak o plnohodnotné inteligentné hodinky.

Kúpiť smartwatch No.1 F3 Sports za 16 €

Kvalitná konštrukcia zabezpečí vodotesnosť IP68 až do hĺbky 30 metrov. Na výber je k dispozícii niekoľko farebných prevedení, ktoré zahŕňajú čierno-modré, čierno-červené, modro-biele a bielo-oranžové náramky. Prekvapujúca je aj samotná cena, ktorá sa pri No.1 F3 Sports pohybuje na neuveriteľne nízkych 16 €.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú