Výdrž akýchkoľvek zariadení je v súčasnosti pomerne veľký problém, a tak väčšinou nabíjame naše smartfóny a smartwatch každý jeden až dva dni.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

No. 1 prišlo so zaujímavým spôsobom, ako zvýšiť výdrž na jeden rok. Základom je gombíková batéria CR2032, ktorú stačí po roku vymeniť za novú. Zároveň sú hodinky vybavené úsporným 1,1-palcovým podsvieteným LCD displejom, ktorý pripomína skôr tradičné digitálky. Vzhľad môže klamať, pretože tieto hodinky sú nabité funkciami. Nechýbajú tradičné funkcie pre meranie prejdených krokov, stopky, budíky, upozornenia na dlhé sedenie, monitorovanie spánku, výškomer, barometer, zobrazenie počasia a vzdialené ovládanie kamery.

No.1 F3 Sports zdroj fotografie: No.1

O výkon a prevádzku hodiniek No.1 F3 Sports sa stará ultra úsporný čipset Dialog DA14580. Tento čipset je držiteľom titulu svetovo najmenší a zároveň energeticky najúspornejší Bluetooth 4.2 čipset. Výpočtová jednotka je postavená na 32-bitovom ARM Cortex M0 jadre. Vďaka Bluetooth 4.0 konektivite a pripojeniu cez aplikáciu Fundo Bracelet dokážu hodinky prijímať upozornenia na prichádzajúce hovory, SMS a notifikácie z tvojich obľúbených aplikácií. Jedná sa tak o plnohodnotné inteligentné hodinky.

Kúpiť smartwatch No.1 F3 Sports za 16 €

Kvalitná konštrukcia zabezpečí vodotesnosť IP68 až do hĺbky 30 metrov. Na výber je k dispozícii niekoľko farebných prevedení, ktoré zahŕňajú čierno-modré, čierno-červené, modro-biele a bielo-oranžové náramky. Prekvapujúca je aj samotná cena, ktorá sa pri No.1 F3 Sports pohybuje na neuveriteľne nízkych 16 €.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
27%
Páči sa mi to
27%
Chcem to
33%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
7%
Neznášam to
7%
O autorovi
Juraj Vasek
Som študent Gymnázia Viliama Paulinyho - Tótha v Martine. Venujem sa výrobe programov a webových stránok. Vlastnil som mobily ako iNew V3, Doogee DG550 a UMI Zero, Elephone P9000 a veľa ďalších. Aktuálne používam Xiaomi Mi5. V prípade akýchkoľvek otázok sa ma nebojte kontaktovať na [email protected]