banner-redmi-note-4
Nositeľné technológie, ktoré ľudovo prezývame aj ako wearables, zaznamenávajú v poslednom čase veľký rozmach. Veľkí svetoví, ale i čínski výrobcovia sú si vedomí potenciálu tohto rýchlo rozvíjajúceho sa trhu a preto sa nám snažia priniesť niečo prevratné. Medzi menších, avšak podstatne známych a kvalitných výrobcov smarthodiniek patrí napríklad spoločnosť No.1, ktorá vyrába jedny z najvýhodnejších smartwatch sveta.

Dizajn je nepochybne jedným z najdôležitejších aspektov všetkých technologických vymožeností. Podľa neho hodnotíme produkt a už na prvý pohľad tak vieme zhodnotiť, či by sme oň v budúcnosti mohli mať záujem alebo ho radšej minieme veľkým oblúkom. Nové hodinky No.1 D5+ sa bez váhania zaraďujú do prvej zmienenej skupiny, keďže ponúkajú elegantné línie precízne spracovaného tela, ktoré je vyrobené z chirurgickej ocele. Okrúhly tvar tohto hodnotného materiálu obopína rovnako okrúhly 1,3-palcový IPS displej s rozlíšením 360 x 360 pixelov. Po obvode hodiniek sa nachádza jedno hardvérové tlačidlo a zo spodnej strany našiel umiestnenie senzor srdcového tepu, ako aj sada štyroch pinov slúžiaca na jednoduché pripevnenie do napájacieho doku.

no-1-d52

Kvalitou sa nešetrilo ani pri výrobe remienka, ktorý je vyrobený z prvotriednej talianskej kože. Štvorica malých skrutiek skrýva pod zadnou stranou dobre známy 4-jadrový mobilný procesor MT6580, ktorý tlčie na frekvencii 1,3 GHz. Jedny z najvýhodnejších a najvýkonnejších smartwatch súčasnosti ďalej ponúkajú 1 GB RAM pamäte a 8 GB interné úložisko, ktoré dokáže poňať množstvo klasických aplikácií vďaka plnohodnotnému systému Android 5.1 Lollipop. Majitelia sa rovnako dočkajú aj integrácie veľkého množstva ciferníkov. To však nie je ani zďaleka všetko a No.1 D5+ skrývajú v rukáve ešte oveľa oveľa viac. Priaznivci pohybových aktivít určite ocenia GPS čip, ktorý zabezpečí presné sledovanie trasy. Okrem toho poteší športovcov aj pedometer, už spomínaný senzor srdcového tepu, ale aj počítadlo spálených kalórií.

Kúpiť No.1 D5+ za 95 €
Zľavový kupón D5PLUS

no-1-d54

Tieto nekompromisné smartwatch už tradične prichádzajú s podporou Bluetooth vo verzii 4.0 a pomyslenou čerešničkou na torte je možnosť využívania NanoSIM karty. Batéria dostala do vienka kapacitu 450 mAh a zaručí tak nadpriemernú výdrž na jedno nabitie. K dispozícii sú dve farebné varianty a na výber je teda medzi elegantnou čiernou a nemenej peknou striebornou. No.1 D5+ budú v predaji za zvýhodnenú sumu 95 € už len niečo cez dva dni takže s kúpou rozhodne netreba dlho otáľať. Pre dosiahnutie tejto perfektnej ceny aplikujte v objednávke zľavový kupón D5PLUS.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom