Jeden z najväčších lídrov v oblasti fotografovania sa rozhodol spríjemniť zákazníkom nakupovanie novej techniky výraznými zľavami. Spustil preto akciu, ktorá výrazne skreše ceny vybraných objektívov a súprav. Jedinečnú ponuku stanovil Nikon až do polovice augusta, dokedy môže každý pri nákupe poriadne ušetriť.

Spoločnosť Nikon CEE GmbH, odštepný závod oznamuje, že do 15. augusta 2019 bude prebiehať u vybraných predajcov akcia Ušetri s Nikonom. Zákazníci získajú príjemné zľavy na vybrané produkty značky Nikon priamo u predajcov bez nutnosti registrovať sa a čakať na vrátenie peňazí.

Fotografuj letné momenty s Nikonom za ešte lepšie ceny

Na akcii sa môžu zúčastniť koncoví zákazníci, ktorí v uvedenom období nakúpia nižšie uvedené produkty. Každý zákazník je oprávnený získať zľavu maximálne na dva fotoaparáty a maximálne na tri objektívy uvedené v akciovej ponuke.

Všetky ostatné výrobky, príslušenstvo a služby zakúpené online alebo u akéhokoľvek nezúčastneného predajcu nepredstavujú akciové výrobky a nárok na akciovú zľavu sa teda na ne nevzťahuje. Celý zoznam akciových produktov nájdeš v priloženej tabuľke. Bližšie informácie sú k dispozícii na adrese www.usetrisnikonom.sk.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom