Jeden z najväčších lídrov v oblasti fotografovania sa rozhodol spríjemniť zákazníkom nakupovanie novej techniky výraznými zľavami. Spustil preto akciu, ktorá výrazne skreše ceny vybraných objektívov a súprav. Jedinečnú ponuku stanovil Nikon až do polovice augusta, dokedy môže každý pri nákupe poriadne ušetriť.

Sleduj Fontech aj na sociálnych sieťach!

FacebookInstagramYouTube

Spoločnosť Nikon CEE GmbH, odštepný závod oznamuje, že do 15. augusta 2019 bude prebiehať u vybraných predajcov akcia Ušetri s Nikonom. Zákazníci získajú príjemné zľavy na vybrané produkty značky Nikon priamo u predajcov bez nutnosti registrovať sa a čakať na vrátenie peňazí.

Fotografuj letné momenty s Nikonom za ešte lepšie ceny

Na akcii sa môžu zúčastniť koncoví zákazníci, ktorí v uvedenom období nakúpia nižšie uvedené produkty. Každý zákazník je oprávnený získať zľavu maximálne na dva fotoaparáty a maximálne na tri objektívy uvedené v akciovej ponuke.

Všetky ostatné výrobky, príslušenstvo a služby zakúpené online alebo u akéhokoľvek nezúčastneného predajcu nepredstavujú akciové výrobky a nárok na akciovú zľavu sa teda na ne nevzťahuje. Celý zoznam akciových produktov nájdeš v priloženej tabuľke. Bližšie informácie sú k dispozícii na adrese www.usetrisnikonom.sk.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie informácie zo sveta technológií

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.