banner-letv-one-pro
Ani nie pred mesiacom progresívna čínska spoločnosť LeEco predstavila úplne prvý smartfón s najnovším Snapdragon 820 procesorom, LeEco Le Max Pro. Vyzerá to tak, že výrobca chystá ďalší model s týmto zatiaľ najvýkonnejším procesorom od Qualcommu.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

LeEco Le Max Pro s kódovým označením X910 sme mali možnosť vidieť na veľtrhu spotrebnej elektroniky CES 2016 v Las Vegas. Ako iste viete, táto mladá čínska spoločnosť svoj najnovší model vybavila ako prvá na svete procesorom Snapdragon 820. Teraz sa však na internet dostali informácie o úplne novom, zatiaľ neznámom LeEco smartfóne s kódovým označením X820.

LETV ONE PRO 32GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


leeco-x820-antutu-benchmark

Na verejnosť sa dostal screenshot z populárnej benchmark aplikácie Antutu, ktorá zobrazuje výsledok spomínaného LeEco X820. Ako môžete vidieť, skóre je naozaj vysoké, konkrétne 141 457 bodov! Podľa výšky skóre môžeme usúdiť, že LeEco X820 bude s najväčšou pravdepodobnosťou poháňať rovnaký Qualcomm Snapdragon 820 procesor. Detailné špecifikácie zatiaľ nie sú známe, ani to, o aké konkrétne zariadenie by sa malo jednať.

letv-one-pro-4

LeTV Le One Pro so Snapdragonom 810

Z kódového označenia „X820“ však vyplývajú dve možnosti – buď to bude nástupca modelu LeTV Le One Pro, ktorý nesie označenie X800, alebo zmenšená verzia čerstvého modelu Le Max Pro s kódovým označením X910. Možno viete, že LeEco svoje prvé smartfóny predstavilo v apríli minulého roka. Ako sa hovorí, história sa opakuje a aj tohtoročný apríl by mohol patriť práve spoločnosti LeEco.

Zdroj: Weibo

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP