Na to, že Xiaomi nás každý deň prekvapuje svojimi netradičnými gadgetmi sme si už zvykli. Je ich toľko, že ani nestíhame o každom z nich napísať vlastný článok. V tomto si predstavíme päticu z nich, o ktorých si možno ani nevedel, že existujú.

Xiaomi Mijia OneCloud papuče

Cena: 10,61 € (kupón: NOMBZZXD)

Kúpiť Xiaomi Mijia OneCloud papuče za 10,61 €
Zľavový kupón NOMBZZXD

Neveril by si, aké ťažké môže byť vyrobiť predmety dennej potreby, ktoré používaš. Za vznikom tohto na prvý pohľad obyčajného produktu sa podieľalo okrem Xiaomi a ich podznačky Mijia aj výrobca OneCloud. Výsledkom tejto jedinečnej spolupráce sú papuče, ako stvorené pre tvoju nežnejšiu polovičku.

Elektroniku v nich síce nenájdeš, ale aj napriek tomu ide o poctivú jemnú prácu. Základom je protišmyková podrážka, ktorá umožňuje ich používanie aj v mokrom prostredí. Nasleduje hrubšia izolačná vrstva, ktorá tepelne izoluje i tlmí nárazy. Na povrchu sú pokryté jemnou imitáciou zajačej srsti. Papuče sa vyrábajú v 3 veľkostiach S (35-36), M (37-38), L (39-40).

Xiaomi COOWOO nabíjateľná stolná lampa

Cena: 26,92 € (kupón CCCFGBPK)

Kúpiť Xiaomi COOWOO nabíjateľnú stolnú lampu za 26,92 €
Zľavový kupón CCCFGBPK

Väčšina dnešných lámp, využíva na zaťaženie lampy kvôli stabilite materiály ako je betón či sadra. Pri výrobe tejto lampy Xiaomi použilo niečo užitočnejšie. V krásnom kruhovom podstavci ukrylo 4000 mAh batériu, ktorá dokáže napájať lampu viac než 8 hodín. Aby toho nebolo málo, lampa je tiež vybavená dvojicou USB portov, ktoré môžeš využiť pre napájanie svojho zariadenia.

O osvetlenie sa starajú LED svetlá s teplým odtieňom bielej 4000K, ktorý vďaka nízkemu obsahu modrej farby šetrí naše oči i spánok. Intenzitu je možné regulovať dotykovým tlačidlom, ktoré si dokáže zapamätať aj naposledy zvolenú intenzitu svetla.

Xiaomi Mi Inteligentný Bluetooth kvetináč

Cena: 31,86 € (kupón APDHGKOJ)

 

Kúpiť Xiaomi Mi inteligentný kvetináč za 31,86 €
Zľavový kupón APDHGKOJ

Inteligentný kvetináč je výborný pomocník pre každého začiatočníka i pokročilých pestovateľov, ktorí nechcú stratiť prehľad o stave ich rastlín. Kvetináč obsahuje senzory vlhkosti, svetla i obsahu živín v pôde. Po spárovaní so smartfónom si môžeš zvoliť presný druh zasadenej rastliny z rozsiahlej databázy. Následne aplikácia a črepník ti budú poskytovať údaje na mieru tak, aby boli zabezpečené podmienky pre rast.

 

Čerešničkou na torte je LED indikátor na prednej strane, ktorý stručne vyjadruje stav podmienok rastliny. Na jedno nabitie vydrží Xiaomi kvetináč 60 až 90 dní.

Xiaomi Mijia organizér na stôl

Cena:  22,03 € (kupón QZUEJMFI)

Kúpiť Xiaomi  organizér na stôl za 22,03 €
zľavový kupón QZUEJMFI

 

Udržať poriadok na stole je každodenný boj pre nejedného človeka. Pomocnú ruku v tomto prípade ponúka Xiaomi organizér, ktorý kombinuje minimalistický plastový obal s tradičným bambusom. Toto jedinečné spojenie ponúka okrem estetického efektu aj praktické možnosti pre uchovanie drobných predmetov a kancelárskych potrieb.

Vitamínová Xiaomi beznikotínová e-cigareta

Cena: 26,93 € (kupón QAGDVAXG)

Kúpiť 4ks Xiaomi e-cigariet  za 26,93 €
zľavový kupón QAGDVAXG

Že aj menej prospešné veci môžu nájsť prospešné uplatnenie dokazuje „zdravá“ Xiaomi elektornická cigareta. Inžinieri Xiaomi zobrali mechanizmus elektronickej cigarety a využili jeho schopnosť rozptyľovať drobné čiastočky náplne. Namiešali špeciálne náplne bez nikotínu iba s obsahom vitamínov C, A, B6, B12, D a koenzímom Q10.

Všetky cigarety v balení sú „jednorázové“ nie je možné vymeniť náplne, ale jedna cigareta vydrží v priemere až 500 potiahnutí. Balenie obsahuje štyri príchute zelené jablko, mentol, vanilka a grapefruit. Veľký dôraz sa tiež kládol na dizajn, všetky cigarety sú v kovovom tele z nehrdzavejúcej ocele s matnou povrchovou úpravou.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom