Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Nevieš, čo si zapnúť večer pred veľkonočnými sviatkami? Netflix možno práve túto dilemu vyriešil. Do ponuky dnes zaradil zatiaľ najúspešnejšiu českú komédiu tohto roka Jedeme na teambuilding.

Slovensko-česká komédia do našich kín dorazila v januári tohto roka a zaznamenala veľký divácky úspech. Spoločne so slovenskou novinkou Vojna policajtov sa Jedeme na teambuilding stal najnavštevovanejším filmom 2024.

Bláznivá komédia režisérky Zuzany Mariankovej sleduje dynamiku vzťahov v rôznorodom pracovnom kolektíve.

Ambiciózneho korporátneho zamestnanca Aleša (Jakub Prachař) jeho narcistický šéf (Alexander Bárta) namiesto povýšenia preloží na najhoršie oddelenie – do call centra. Tam veľmi rýchlo musí prísť na to, ako spolu s trafenou konšpirátorkou Marcelou (Peťa Polnišová), neurotickým nihilistom Michalom (Vojta Kotek), vzorňáčkou Jitkou (Anna Polívková) a ďalšími bizarnými kolegami vytvoriť zohranú partiu.

Len tak môže počas teambuildingového víkendu poraziť bývalých kolegov, zachrániť svoje nové oddelenie pred zrušením a hlavne nájsť stratenú sebaúctu

Rozširuje bohatú ponuku noviniek

Jedeme na teambuilding je v krátkom čase ďalším českým filmom, ktorý Netflix zaradil do ponuky. Iba nedávno služba do knižnice zaradila aj pikantnú českú drámu Jej telo, ktorá sa rýchlo vyšplhala medzi najsledovanejšie snímky služby na Slovensku i v Českej republike.

 

Netflix je známy silnou ponukou tuzemských filmových noviniek. V ponuke služby diváci nájdu aj viacero úspešných slovenských filmov. Za mnohé spomeňme vydarenú minuloročnú komédiu Invalid, historickú drámu Slúžka či úspešnú snímku Trhlina.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú