Netflix sa opäť pochlapil a obohatil ďalšie štyri vynikajúce filmy o český dabing. O počeštení dvojice komédií, ale aj oceňovaných drám informovala československá stránka fanúšikov Netflixu.

Nadobúdame pocit, že najväčšia streamovacia služba každým týždňom zintenzívňuje tempo dopĺňania českého dabingu k starším filmom.

Minule sme informovali o osmičke exkluzívnych titulov, ktoré si rozhodne zaslúžia tvoju pozornosť, zatiaľ čo teraz český dabing dostali o čosi neznámejšie, no nemenej zaujímavé žánrovo rozličné kúsky.

Český dabing dostala táto štvorica filmov:

Jasmínine slzy – komediálna dráma o elegantnej dáme hranej Cate Blanchett, ktorej séria udalostí ukonči na prvý pohľad idylický vzťah. Luxus sa pominie, Jasmine je postavená pred reálny život, čo však dáma nezvláda s úplnou ľahkosťou. Z divokého kolotoča založeného na kombinácii alkoholu a liekov ju však dostane šarmantný Dwight, ktorý jej ukáže nový zmysel života.

Santa je stále úchyl – aj keď debut z roku 2003 nepatrí medzi špičku komediálneho žánru, stále ide o oddychovú večernú jednohubku. V nastolenom trende sa nesie aj pokračovanie, ktoré opäť stavia promiskuitného Willieho do pozície ľudskej trosky. Bývalý parťák Marcus mu tak ponúka možnosť dobre vynášajúceho kšeftu, hrubo presahujúceho hranice zákona.

Miss Sloane – vynikajúca francúzsko-americká dráma s Jessicou Chastain v hlavnej úlohe, zasadená do nekompromisného politického prostredia Washingtonu. Tempo filmu tak poháňa talent lobistky a túžba pani Sloanovej zvíťaziť za každých okolností. To však v prípade najnovšej politickej kampane môže pôsobiť ako dvojsečná zbraň.

Mafiánovci – vynikajúca kriminálna komédia s De Nirom, Michelle Pfeiffer a Tommy Lee Jonesom o tom, aký je život bývalého mafiána v ochrannej väzbe nebezpečný. Úlohou FBI je nájsť nový domov rodine udavača, ktorému mafiánske podsvetie dýcha na päty.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom