Vynikajúci trailer na očakávanú novinku týchto Vianoc je vonku a s ním aj prezradený dátum vydania. Zaklínač na našich domovských obrazovkách ešte ani nie je, ale showrunnerka seriálu má s ním veľké plány, uvádza web pcgamesn.com.

Vo väčšine prípadov na Netflixe to býva tak, že autori dostanú právo zverejniť zo seriálu len určitú časť a podľa úspešnosti im streamovacia služba dá v ďalších krokoch zelenú alebo daný titul zatrhne. Preto môžeš často vidieť zrušenie rozpozeraného seriálu po prvých troch sériách, keďže ten pravdepodobne nedokázal pred obrazovky pritiahnuť dostatočný počet divákov. Netflix totiž meria svoju úspešnosť narastajúcim počtom predplatiteľov.

Podľa hutnej atmosféry okolo seriálu Zaklínač, ktorá je postavená na obrovskom očakávaní fanúšikov, nič iné ako úspech ani nastať nemôže. Nevieme si predstaviť, aby jeden z najväčších titulov na platforme vôbec pohorel.

Neverí v to ani showrunnerka Lauren Hissrch, keďže podľa jej slov majú dosť materiálu na sedem sérií. To sa jej to ale podávajú vyhlásenia, keď majú pred sebou knižnú predlohu, no nie? Zaklínač vychádza na Netflixe 20. decembra.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP