Nedávno sme ti priniesli článok s hrami, ktoré fičali pred desiatimi rokmi. Dnes máme pre teba ponuku, ktorá chytí za srdce hlavne ročníky z minulého tisícročia.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

8-bitová grafika a káblové ovládače

V tomto prípade nie je cieľom ohúriť grafikou alebo hrateľnosťou. Ide hlavne o tie spomienky, ktoré sú späté s tými hrami. Čaká ťa tak pôvodná 8-bitová grafika a množstvo titulov, ktoré v tej dobe frčali. Dizajnovo konzola úplne pripomína legendárne Nintendo NES Classic Edition, ktorého je toto zariadenie napodobeninou.

Čo sa týka hrania, k dispozícii sú dva káblové ovládače a viac ako 500 vstavaných hier. Z tých známejších spomenieme Ninja korytnačky, Mortal Kombat, Tetris alebo nezabudnuteľnú klasiku Super Mario. K televízoru konzolu pripojíš pomocou AV kábla, ktorý nájdeš priamo v balení. Nielen dizajn konzoly a 8-bitové hry, ale aj samotná konektivita konzoly vytvára úplný nostalgický dojem.

Kúpiť hernú konzolu NES za skvelých 18,47 €
Limitovaný zľavový kupón F1604CX

V balení nájdeme samotnú hraciu jednotku, dvojicu ovládačov, napájací kábel či stručný manuál. Hodí sa ako skvelý retro doplnok napríklad do obývačky. Zaspomínaj si tak na staré časy s touto nostalgickou vychytávkou. Najlepšia je na tom všetka ale cena, ktorá je po použití nášho kupónu F1604CX len 18,47 €. Samozrejmosťou je poštovné zadarmo a žiadne ďalšie poplatky.

Kupón je možné uplatniť v košíku:

Zobraziť celú galériu (5)
Screenshot / TomTop

 

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
100%
O autorovi
Martin Lajčák
Volám sa Maťo a momentálne som študentom vysokej školy. Medzi moje záľuby patria nové technológie, športovanie a nepohrdnem ani dobrou knihou. Môžeš ma sledovať aj na Instagrame - @matolajcak