Dnešný výber z denných zliav vo FonTech Shope je o čosi menší, než si si možno zvykol, no o to lepšie zariadenia sú pre teba pripravené.

Soocas X1 elektrická zubná kefka

Cena: 26 €

Kefka je vybavená 3 čistiacimi módmi (čistenie / bielenie / jemné čistenie), ktoré spĺňajú rôzne potreby čistenia zubov. Nabíja sa bezdrôtovo pomocou stojana, ktorý je súčasťou balenia. Ku kefke sú dodávané 4 farebné krúžky, aby si si kefky vedel v domácnosti rozoznať.

Kúpiť elektrickú zubnú kefku Soocas X1 za 26 €
Bezpečný nákup cez FonTech Shop

Elektrická cigareta Vaporesso Revenger X 220W

Cena: 53 €

Elektronická cigareta s regulovateľným výkonom od 5 do 220 W. Obsahuj kompletný set gripu s atomizérom. Nabíjanie prebieha priamo v tele gripu cez micro USB. Praktický displej zobrazí aktuálny výkon, stav batérie a niekoľko ďalších údajov. Objem atomizéra je 5 ml.

Kúpiť elektrickú cigaretu Vaporesso Revenger X s výkonom až 220W za 53 €
Bezpečný nákup cez FonTech Shop

Xiaomi dron Mitu s WiFi a 720p kamerou

Cena: 60 €

Dron so 720p kamerou, WiFi a FPV prenosom obrazu do mobilu. Vhodný je pre začiatočníkov, k čomu je uspôsobená aj odolná konštrukcia. Obsahuje 4 GB úložisko pre ukladanie videí a fotografií. Doba lietania sa pohybuje okolo 10 minút. Následne nabitie batérie trvá hodinu.

Kúpiť Xiaomi dron Mitu s 720p kamerou a WiFi za 60 €
Bezpečný nákup cez FonTech Shop

Samorozkladací stan pre 3-4 osoby

Cena: 66 €

Samorozkladací Xiaomi stan je vodeodolný, vhodný pre 3 až 4 osoby a navrhnutý tak, aby sa čo najjednoduchšie skladal a rozkladal. Doba rozkladania je len 3 sekundy.

Kúpiť samorozkladací stan od Xiaomi pre 3-4 osoby za 66 €
Bezpečný nákup cez FonTech Shop

DJI Mavic Air

Cena: 695 €

DJI Mavic Air je skladací dron schopným nahrávať 4K videom pri 30 FPS. Obsahuje pokročilú 3-osovú stabilizáciu, dĺžka letu je až 21 minút, má funkcie ako zameranie a nasledovanie objektu či vnímanie ručných gest.

Kúpiť profesionálneho drona DJI Mavic Air za 695 €
Bezpečný nákup cez FonTech Shop

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom