Určite to poznáš. Rozbitý smartfón sa väčšinou zákonite rovná aj drahej oprave v servise a v neposlednom rade aj niekoľkým dňom bez tvojho inteligentného zariadenia. No čo ak máme na tieto problémy parádne riešenie? 

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Šikovní domáci kutili, ktorí už mali niekedy rozobraný smartfón, vedia opraviť takmer každý problém úplne svojpomocne. Pre menej zdatných používateľov však máme ponuku na parádny kurz, vďaka ktorému už nikdy nebudeš musieť riešiť drahé značkové servisy. Len za 10 € sa totiž naučíš rozoberať, skladať, diagnostikovať a porozumieť všetkým kľučovým aspektom moderných smartfónov. Počas 42 lekcií tak získaš nielen perfektný prehľad o problematike, no so štipkou kumštu a odhodlania si môžeš otvoriť aj vlastný biznis. Znie to naozaj dobre, čo povieš?

zdroj fotografie: Kristián Hrušovský / FonTech

Získať kurz len za akciových 10 €
Pôvodná cena 80 €

Nemusíš hneď zo začiatku zastrešovať celé mesto, no pre známych či susedov budeš nenahraditeľný. Tento lacný kurz ti tak otvorí nové možnosti, ktoré v dnešnom svete rôznych typov smartfónov stopercentne využiješ. Do karát ti tiež hrá aj aktuálna akcia, pri ktorej teda ušetríš až 70 €, kedže pôvodna cena kurzu predstavuje 80 €. Tak čo? Ideš do toho aj ty?

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
50%
Chcem to
17%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
17%
Neznášam to
17%
O autorovi
Dávid Igaz
Šéfredaktor a spoločník FonTech.sk, no najmä technologický nadšenec, ktorý nepohrdne akoukoľvek novinkou. Ak by si sa potreboval o niečom poradiť, neváhaj a napíš mi na [email protected]