V dnešnej dobe už nie sú digitálne fotoaparáty ničím nezvyčajným, no väčšiu obľubu si získavajú „zrkadlovky“. Pre rýchle zábery používatelia často využívajú aj fotoaparáty smartfónov, ktoré neraz dosahujú nevídaných kvalít. Aby boli ale výsledné snímky dokonalé, je treba mať trochu zručností, ktoré ti pomôže nabrať kurz fotografovania. 

Snívaš aj ty, že raz tvoje fotografie vyniknú medzi ostatnými, no nevieš ako na to? Teraz pre teba prichádza príležitosť naučiť sa robiť fotky ako profesionál vďaka špeciálnemu kurzu. Dokonca nebudeš potrebovať ani žiadne drahé vybavenie a pokojne ti pre názorné ukážky postačí aj smartfón s kvalitnejším fotoaparátom. Pôvodná cena tohto kurzu bola na úrovni až 200 €. Vďaka jedinečnej ponuke ho však môžeš celý absolvovať teraz iba za 10 €! Okrem nadšenia fotografovať však budeš potrebovať aj svoj počítač či notebook. Táto lekcia ti totiž poskytne aj znalosti úprav fotografií v grafických softvéroch.

Fotoaparát
zdroj fotografie: Pexels

Získať kurz fotografovania za akciových 10 €
Pôvodná cena 200 €

Získaš tak skúsenosti napríklad v Adobe Lightroom či Photoshope. Celý kurz sa skladá z 25 lekcií, ktoré ti pomôžu ponoriť sa do sveta fotografií. Na jeho konci budeš vedieť vytvárať skvelé zábery, ktoré si dodatočne upravíš v grafickom programe. Spoznáš detailné fungovanie fotoaparátov, ba dokonca sa naučíš aj ako svoje fotografie predať. Tento jedinečný kurz ti však za túto „smiešnu“ cenu prinesie omnoho, omnoho viac skúseností. Nenechaj sa teda dlho presviedčať, využi túto 95 % zľavu a začni vytvárať dokonalé fotografie, po ktorých si vždy túžil.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú