Podľa najnovších informácií od analytikov z Ázie spoločnosť Apple by mohla uviesť novú verziu iPhonu X o sto eur lacnejšie ako stál súčasný model  pri uvedení.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Dosiahnuť by to mohla vďaka zlacneniu jednej z najdôležitejších súčastí telefónu, konkrétne OLED displeja. Cena 899 dolárov namiesto rovných 1000 znie ako dobrá ponuka a navyše za vylepšený model. Hranicu 1000 dolárov by mal dosiahnuť podľa dohadov plánovaný model so 6,5-palcovou obrazovkou iPhone Xs Plus, zatiaľ čo klasický 6,1-palcový iPhone by mohol dostať 799 dolárovú cenovku.

Zobraziť celú galériu (0)
Instagram/@_iphone_news_01

Zýchlená výroba OLED displejov

Správa hovorí aj o ďalšej, nemenej zaujímavej novinke. Samsung vraj urýchľuje výrobu jeho OLED displejov viac ako bolo predpokladané. Keďže Samsung je dodávateľom OLED displejov pre Apple, táto informácia môže indikovať, že Apple predpokladá vysoký záujem o jeho produkty, čo môže byť aj vďaka spomínaným nižším cenám, ktoré by rozhodne potešili všetkých fanúšikov po celom svete.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
50%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
50%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Ľubomír Siviček
Povolaním analytik, neustále sa zaujímajúci o svet technológií. Najviac ma baví sledovať informácie o mobiloch, ale rád sa vzdelávam aj v iných oblastiach. Popri práci a písaní článkov sa ako koníčku venujem kódeniu web stránok.