banner-redmi-4
Čínske Xiaomi sa už dlhú dobu angažuje aj v segmente inteligentných domácich zariadení. Vo svojom portfóliu ponúka aj rôzne inteligentné lampy, ktoré sa dnes rozrástli o ďalší kúsok. 

Xiaomi prostredníctvom vlastnej crowdfundingovej platformy predstavilo nový produkt pre inteligentné domácnosti. Rad populárnych Yeelight LED lámp sa rozrástol o nástennú lampu, ktorú opäť môžete ovládať smartfónom. Vo vnútri lampy sa nachádza 95 Lumiled / OSRAM LED uložených do špeciálneho „perlového“ usporiadania. LEDky dokážu svietiť 240 rôznymi farbami a ponúkajú aj tzv. „múzeový“ svetelný efekt. Životnosť samotných LED svetiel výrobca udáva na 25 000 hodín svietenia, pričom ich výkon je 28W. Nástenná Yeelight LED lampa prichádza aj s IP60 certifikáciou, ktorá zabraňuje vniknutiu prachu a hmyzu do vnútra lampy.

xiaomi-yeelight-led-lampa-4

Maximálna svietivosť novej lampy je až 2000 luménov, minimálna zasa 0,1 luménu. Výhodou je možnosť nastavenia studených a teplých farieb, ktoré sa dajú regulovať pomocou smartfónu a aplikácie, prípade Bluetooth ovládača. Ten si ale musíte zakúpiť zvlášť. Zaujímavosťou je aj špeciálny „mesačný“ režim, ktorý lampu prepne do farieb imitujúcich mesiac. Nástenná Xiaomi Yeelight LED lampa bude na domácom trhu dostupná od 29. decembra za cenu 349 juanov, čo je v prepočte približne 47 €.

xiaomi-yeelight-led-lampa-2

xiaomi-yeelight-led-lampa-1

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP