Ako iste veľmi dobre vieš, okrem kvalitných článkov ťa už pomerne pravidelne zásobujeme aj prepracovaným video obsahom. Na ňom si dávame špeciálne záležať a každým videom sa pokúšame posunúť latku kvality o čosi vyššie.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Pred objektív našej kamery sme tak postupom času postavili viacero zaujímavých zariadení, z ktorých značnú časť tvorili rôzne gadgety. Z tohto prostého dôvodu sme sa rozhodli práve gadgetom venovať samostatnú sériu, v ktorej ti vždy za 2 minúty bude konkrétne zariadenie predstavené.

Naozaj stojí za to!

V druhej časti novej série sme svoju pozornosť zamerali na extrémne populárny robotický vysávač Xiaomi Mi Robot Vacuum, ktorý ponúka skutočne zaujímavé funkcie a špecifikácie za ešte zaujímavejšiu cenu.

Nenechaj si ujsť
Kráľ gadgetov opäť nastupuje: Xiaomi predstavilo vreckové LED svetlo a power banku v jednom

Ak si teda kvôli blížiacim sa vianočným sviatkom uvažoval nad zakúpením tohto výnimočného produktu, vyššie uvedené video určite padne vhod.

Kúpiť robotický Xiaomi vysávač za najlepšiu cenu na trhu

Počas zmienených dvoch minút sa v ňom totiž dozvieš všetko to, čo o tomto inteligentnom gadgete potrebuješ vedieť. Ako vždy, aj teraz nás poteší akákoľvek odozva, prípadne konštruktívna kritika, ktorá nám pomôže naše videá ešte o čosi zlepšiť.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
33%
Chcem to
0%
Mám to
67%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Patrik Tarics
Pre technológie dýcham! Okrem toho ma však zaujímajú aj dobré filmy, seriály, hudba a šport každého druhu. Ak chceš so mnou prehodiť pár slov, môžeš ma kontaktovať na mail [email protected]