Tento kalendárny rok k nám je zatiaľ nadmieru milostivý, nakoľko nám doprial už viacero predĺžených víkendov. Tentoraz si ho môžme plnými dúžkami užívať už druhý týždeň po sebe a nie je teda veľkým prekvapením, že drvivá väčšina Slovákov trávi dnešok bezcieľnym leňošením spolu so svojou rodinou či blízkymi priateľmi.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

My z FonTechu však veľmi dobre vieme, že takéto oddychové dni sú omnoho krajšie s kvalitnými článkami a rovnako kvalitným obsahom. Práve preto ťa pravidelne zásobujeme zaujímavosťami z celého technologického sveta aj v dňoch pracovného pokoja. Dnešný deň teda taktiež nepatrí medzi žiadne výnimky. Aby toho nebolo málo, pripravili sme si pre teba aj menší bonus vo forme nového videa. Ak sa ti dnes nechce vykonávať žiadne náročné aktivity a aj čítanie tohto článku ti spôsobuje mierne problémy, nevadí.

Odoberaj FonTech videá

Po spustení nadupaného 4K videa umiestneného vyššie sa totižto môžeš pohodlne usadiť a takmer osem minút si užívať pohľad na ten najlepší smartfón, aký kedy vyšiel z dielne spoločnosti Samsung. Zároveň ide celkom možno o najlepší smartfón vôbec. Posúdenie jeho kvalít je však, samozrejme, na tebe. Ešte predtým, ako nad modelom Galaxy S8 alebo S8+ ohrnieš nosom, si však skutočne prezri celé video od začiatku až do úplného konca. Nielenže vďaka tomu budeš mať omnoho lepší prehľad, ale zároveň nás tým aj skutočne potešíš.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
25%
Páči sa mi to
25%
Chcem to
0%
Mám to
13%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
38%
O autorovi
Patrik Tarics
Pre technológie dýcham! Okrem toho ma však zaujímajú aj dobré filmy, seriály, hudba a šport každého druhu. Ak chceš so mnou prehodiť pár slov, môžeš ma kontaktovať na mail [email protected]