Tento kalendárny rok k nám je zatiaľ nadmieru milostivý, nakoľko nám doprial už viacero predĺžených víkendov. Tentoraz si ho môžme plnými dúžkami užívať už druhý týždeň po sebe a nie je teda veľkým prekvapením, že drvivá väčšina Slovákov trávi dnešok bezcieľnym leňošením spolu so svojou rodinou či blízkymi priateľmi.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

My z FonTechu však veľmi dobre vieme, že takéto oddychové dni sú omnoho krajšie s kvalitnými článkami a rovnako kvalitným obsahom. Práve preto ťa pravidelne zásobujeme zaujímavosťami z celého technologického sveta aj v dňoch pracovného pokoja. Dnešný deň teda taktiež nepatrí medzi žiadne výnimky. Aby toho nebolo málo, pripravili sme si pre teba aj menší bonus vo forme nového videa. Ak sa ti dnes nechce vykonávať žiadne náročné aktivity a aj čítanie tohto článku ti spôsobuje mierne problémy, nevadí.

Odoberaj FonTech videá

Po spustení nadupaného 4K videa umiestneného vyššie sa totižto môžeš pohodlne usadiť a takmer osem minút si užívať pohľad na ten najlepší smartfón, aký kedy vyšiel z dielne spoločnosti Samsung. Zároveň ide celkom možno o najlepší smartfón vôbec. Posúdenie jeho kvalít je však, samozrejme, na tebe. Ešte predtým, ako nad modelom Galaxy S8 alebo S8+ ohrnieš nosom, si však skutočne prezri celé video od začiatku až do úplného konca. Nielenže vďaka tomu budeš mať omnoho lepší prehľad, ale zároveň nás tým aj skutočne potešíš.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
25%
Páči sa mi to
25%
Chcem to
0%
Mám to
13%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
38%
O autorovi
Patrik Tarics
Pre technológie dýcham! Okrem toho ma však zaujímajú aj dobré filmy, seriály, hudba a šport každého druhu. Ak chceš so mnou prehodiť pár slov, môžeš ma kontaktovať na mail [email protected]
 • peterpan

  zabudli ste spomenut asi jeho 2 najvyraznejsie slabiny a to strasne slabucky zvuk a citacku umiestnenu na velmi zlom a nevhodnom mieste ,ktoru nepochopitelne odstranili spod displeja kde bola dlhe roky.. prave pre tieto 2 veci si S8 a S8+ nikdy nekupim aj keby bol zadarmo..

  • Patrik Tarics

   Ahoj, máš pravdu, zvuk sme nespomenuli, pretože si nemyslíme, že sa nejako výrazne vymyká z priemeru. Určite by bolo lepšie keby mala S8-čka stereo reproduktory, no to, že ich nemá neznamená, že ten zvuk je zlý. Na druhú stranu, o skeneri odtlačkov a jeho nevhodnom umiestnení sa hovorí presne od 3:48.

 • Adrián

  ze najlepsi :D :D :D tolko chyb co ten mobil ma, snad nema ziaden :D ale tak chapem odkial idu peniazky ;)

 • Spout

  ten odtlacok, to je ozaj ako past na oko! ako malo stacilo do fakt dobreho telefonu…bez okamziteho odomknutia spredu je pre mna mobil nepouzitelny…

 • Dominik Knechta

  „úložisko je možné rozšíriť o sd kartu, no následne je možné používať iba jednu sim“, chcete povedať, že s8 podporuje dual sim? lebo ja takú možnosť vo svojom nemám. inak nestretli ste sa s tým, že ten AF pri prednej kamere blbne? mne neustále zaostruje a rozostruje fotografie a o moc sa to nezlepsi ani ked manualne tapnem na miesto kde chcem zaostriť. 9 z 10 z prednych foto je ovela rozmazanejsich ako na hociakom lacnejsom fone. Alebo mozno je len nejaka chyba u mna..