Tento týždeň nás všetkých nesmierne potešil návrat legendárnej Nokie na český a slovenský trh. Tá pri príležitosti svojho znovuzrodenia predstavila okrem iného aj omladenú 3310-ku, ktorá sa bude snažiť zaujať najmä svojim zvučným menom.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Ak nás pravidelne sleduješ a cudzí ti nie je ani náš Instagram, tak určite veľmi dobre vieš, že sme sa návratu Nokie zúčastnili priamo v stovežatej Prahe. Až doteraz si však s najväčšou pravdepodobnosťou netušil, že sme sa rozhodli tento menší výlet zdokumentovať a spracovať ho formou vlogu. Naše najnovšie video však nie je len o tomto výlete, pričom sa týka hlavne už spomenutej 3310-ky. V jeho druhej časti si tak môžeš prezrieť exkluzívnu recenziu na tento staronový telefón. Viac sa však toho dozvieš až v samotnom videu, a preto ťa nebudeme ďalej zdržiavať. Samozrejme nás ako vždy poteší každý komentár, lajk a odber, tak s nimi rozhodne nešetri.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
100%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Patrik Tarics
Pre technológie dýcham! Okrem toho ma však zaujímajú aj dobré filmy, seriály, hudba a šport každého druhu. Ak chceš so mnou prehodiť pár slov, môžeš ma kontaktovať na mail [email protected]