Mohlo sa ti zdať, že sme si od videí dali na malú chvíľu pauzu. Toto zdanie je však klamlivé, pretože sme za posledných pár týždňov zamakali hneď na niekoľkých projektoch, ktoré sa k tebe čoskoro dostanú.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Ešte predtým ti ale prinášame exkluzívny pohľad na najnovšiu verziu používateľskej nadstavby MIUI. Tá nesie poradové číslo 9 a prináša viaceré zaujímavé vylepšenia. Nie všetky sú však dostupné globálne a niektoré z nich môžu zatiaľ využívať iba Číňania.

Perfektný preklad

Tým tak môžeme na teraz závidieť napríklad zaujímavé vyhľadávacie funkcie. Tie ostatné však, našťastie, využijeme aj my ostatní, pričom si najzaujímavejšie z nich môžeš prezrieť v spomínanom videu. To by nevzniklo bez chalanov z portálu miuios.cz, ktorým veľmi pekne ďakujeme za poskytnutie testovacej verzie systému.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
10%
Páči sa mi to
60%
Chcem to
10%
Mám to
10%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
10%
O autorovi
Dávid Igaz
Šéfredaktor a spoločník FonTech.sk, no najmä technologický nadšenec, ktorý nepohrdne akoukoľvek novinkou. Ak by si sa potreboval o niečom poradiť, neváhaj a napíš mi na [email protected]
 • peterpan

  no fasa, takze pre redmi pro az v septembri ze? :) ako inak.. dovtedy zosediviem :D resp to uz bude vonku redmi pro 2(jeho „landmi“ nahrada) resp nove redmi note 5.. s prednou citackou a snapom 660

  • Patrik Tarics

   Pozeral som to teraz bližšie a zatiaľ nie je celkom jasné, kedy Redmi Pro obdrží aktualizáciu. Na 100 % je ale isté, že ju skôr či neskôr dostane.

   • peterpan

    Skôr neskôr ako skôr.. ako poznáme xiaomi.. ako inak

 • andrejbc

  Vsimol som si funkciu rozsvietenia displeja poklepanim. Je to len pre tie modely ktore tuto funkciu podporuju alebo to pojde aj na inych modeloch ktore dostanu aktualizaciu.

  • Patrik Tarics

   Presne tak, túto funkciu musí podporovať samotné zariadenie. Ak ju teda tvoje zariadenie nepodporuje, tak ti nepôjde ani po aktualizovaní na MIUI 9.

   • Pepo

    Tým by som si nebol taký istý… „Double tap to wake up“ je systémová záležitosť, nie hardwareová… Preto si myslím, že to bude obsahovať MUIU 9 ako také… Ale samozrejme, môžem sa mýliť

 • Dano3266

  Zdravím, môžte odskúšať či na tejto nadstavbe fungujú tieto 2 apky? Timely a TickTick. Na miui 7 mi nefungovala ani jedna.

 • Joe

  Zdravím, bude aktualizace i na Mi4?