Ak nás sleduješ už istý čas, tak určite veľmi dobre vieš, že sa každý víkend venujeme nielen novinkám a zaujímavostiam z technologického sveta, ale aj pravidelným sériám. Sobota teda už poriadne dlho patrí Gadgetom z Číny a nedeľu sme sa rozhodli venovať videám z našej vlastnej dielne.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Minulý týždeň, kedy sme sa zamerali na inteligentný varič ryže od spoločnosti Xiaomi, si sa mohol presvedčiť o tom, že spektrum našich záujmov je skutočne široké. Teraz si však od experimentovania s netradičnými spotrebičmi dáme opäť menšiu pauzu. Najnovšie video sa totižto týka ďalšieho smartfónu. Konkrétne ide o stále pomerne novú vlajkovú loď spoločnosti Huawei, ktorá nesie označenie P10. Ak sa teda chceš o tomto zaujímavom smartfóne, ktorý sa jednoznačne radí medzi tie najlepšie telefóny súčasnosti dozvedieť viac, tak určite neváhaj a pusti si video nižšie. Za predpokladu, že sa ti toto video zapáči nás určite nezabudni odmeniť lajkom alebom odberom, ktorý je tiež poistkou toho, že zaručene nezmeškáš žiadnu novinku na našom kanáli.

Nenechaj si ujsť
Na 20 dní som svoj smartfón vymenil za Huawei P10. Je takmer dokonalý

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
100%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Patrik Tarics
Pre technológie dýcham! Okrem toho ma však zaujímajú aj dobré filmy, seriály, hudba a šport každého druhu. Ak chceš so mnou prehodiť pár slov, môžeš ma kontaktovať na mail [email protected]