Leto sa pomaly, ale isto končí a s ním prichádza veterná a chladná jeseň. Priprav sa poriadne a dopraj svojím ušiam kvalitný zvuk za každého počasia s novými uzavretými Bluetooth slúchadlami. 

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Andoer LH-811 sú ľahké, skladacie Bluetooth slúchadlá, ktoré ponúkajú 8 farebných kombinácií podľa každého vkusu. Lákavú a praktickú konštrukciu dopĺňa naozaj široká ponuka funkcií a možností pripojenia. Okrem Bluetooth 4.1 + EDR pripojenia disponujú aj tradičným AUX-om.

Pre všetky prípady

AUX využiješ predovšetkým počas dlhých letov alebo ciest autobusmi. Bluetooth ťa pre zmenu podrží v momente, keď výrobca tvojho smartfónu pristúpi k odstráneniu 3.5 mm audio jacku.

Kúpiť  Bluetooth slúchadlá Andoer LH-811 za 6,8 € z EU skladu

A vďaka podpore microSD kariet si v slúchadlách prehráš najobľúbenejšie hity aj bez smartfónu alebo iného prehrávača. Skvelou alternatívou je tiež vstavaná podpora FM Rádia.

Skvelá výdrž

Či už uprednostníš počúvanie hudby, alebo hovory s priateľmi, môžeš sa tešiť z dlhej výdrže až 8 hodín. V prípade stand-by režimu sa o nabíjanie nemusíš starať skoro celý týždeň.

zdroj fotografie: Tomtop.com

To všetko má na starosti priemerná 300 mAh batéria, ktorú nabiješ iba za 2-3 hodiny, dokonca aj z powerbanky. Pod krytom na uši s priemerom 7,5 cm je umiestnený dostatočne výkonný reproduktor s odporom 32 ohmov. Súčasťou balenia je aj 1,2 m AUX kábel, USB kábel a anglický manuál. Cena čiernej verzie je 6,8 €, pričom e-shop ti slúchadlá dodá priamo zo skladu v Európe. Poštovné ťa vyjde len na 2,7 € a celková cena slúchadiel tak je stále perfektných 9,6 €.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
9%
Páči sa mi to
64%
Chcem to
27%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Juraj Vasek
Som študent Gymnázia Viliama Paulinyho - Tótha v Martine. Venujem sa výrobe programov a webových stránok. Vlastnil som mobily ako iNew V3, Doogee DG550 a UMI Zero, Elephone P9000 a veľa ďalších. Aktuálne používam Xiaomi Mi5. V prípade akýchkoľvek otázok sa ma nebojte kontaktovať na [email protected]