Xiaomi sa radí medzi najlepších výrobcov smartfónov sveta, čo nám náležite dáva najavo. Na e-shop Gerabest totiž exkluzívne prichádza smartfón Mi Note 10, ktorý prinesie až 108 MPx fotoaparát.

Telefón bude dostupný na stránkach e-shopu už 6. novembra o 20:00 a pri registrácii budeš informovaný o jeho dostupnosti a cene medzi prvými. Stačí, ak sa so svojím aktívnym kontom prihlásiš a  zaregistruješ tlačidlom Arrival Notice.

Zároveň ho budeš môcť získať v exkluzívnej predpredajovej zľave vďaka kupónu GBMINOTE 10, ktorý nadobudne platnosť už 6. novembra od 19:30. Hoci presná cena smartfónu po zľave ešte nie je známa, zaručene budeš spokojný. Xiaomi Mi Note 10 si budeš môcť kúpiť v čiernom, bielomzelenom prevedení v cenovom rozpätí od 400 po 550 € bez zľavy, v závislosti od ponúkaného hardvérového prevedenia.

Exkluzivita so 108 MPx penta fotoaparátom

Xiaomi Mi Note 10 bude globálnou verziou smartfónu Xiaomi Mi CC9 Pro, ktorý bol ešte len pred niekoľkými hodinami predstavený. Dostupný bude v troch farebných prevedeniach a to v čiernej, bielej a zelenej. Na prednej strane ponesie 6,47“ AMOLED displej so zaoblenými hranami a výrezom v tvare kvapky ukrývajúcim 32 MPx selfie fotoaparát. Chrániť ho bude ochranné sklo Gorilla Glass 5.

Rovnake ochranné sklo nájdeme aj na zadnej strane, kde sa nachádza aj pätica fotoaparátov. Hlavným lákadlom je 108 MPx hlavný senzor, ktorý bude prvým takýmto senzorom v Xiaomi smartfóne vôbec. Ďalšie fotoaparáty ponúknu 5 MPx senzor priblíženia, 12 MPx senzor pre perfektné portréty, 20 MPx ultra-široký senzor so 117° uhlom záberu a 2 MPx senzor pre makro fotografie. Fotenie týmto smartfónom bude jednoducho zážitkom.

Čo sa týka hardvéru, novinka ponúkne procesor Snapdragon 730G, ktorý vychádza z rovnakej architektúry, ako vlajkový procesor Snapdragon 855. Nebude chýbať 6 / 8 GB operačnej pamäte RAM a úložisko s kapacitou 128 / 265 GB. Čerešničkou na torte je obrovská 5260 mAH batéria, ktorú bude možne za pomoci 30 W rýchleho nabíjania nabiť už za 65 minút. Chýbať nebude Android 9.0 Pie s obľúbenou nadstavbou MIUI, ktorá bude čoskoro aktualizovaná na verziu MIUI 11 s Androidom 10.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom