banner-oneplus-3Teaser, ktorý dnes zverejnil OnePlus na svojom oficiálnom Weibo účte, potvrdzuje, že nové zaradenie výrobcu skutočne ponesie názov OnePlus 3T. Na teaseri sa nachádza smartfón pripomínajúci OnePlus 3 stojaci pred zrkadlom a v odraze vidíme písmeno T na displeji. 

Pod zariadením však nájdeme aj text „To be a better me“, respektíve dva hashtagy #NEVERSETTLE  a #&NEVER STOP. Teaser je sprevádzaný popisom „Another self, may be better for you. “T”, coming soon!“ a opäť s dvomi spomínanými hastagmi. To všetko naznačuje, že predchádzajúce dohady o názve smartfónu boli správne a zariadenie ponesie finálny názov OnePlus 3T. Na dizajne sa zrejme neudiali žiadne zásadné zmeny, no nejaké vylepšenia určite nájdeme pod kapotou. 3T by malo byť poháňané novším a výkonnejším čipsetom Snapdragon 821. Výraznejšia zmena nastane v použitom displeji, kde AMOLED panel má nahradiť klasické IPS-ko.

oneplus-3t-teaser

Zariadenie by malo prísť v dvoch pamäťových verziách so 64 GB a 128 GB interným úložiskom. Dobrou správou je, že pri oboch verziách bude kapacita RAM až 6 GB. Zmeny sa dočká aj zadný fotoaparát a fotografie zaobstará kvalitný senzor Sony IMX398. V neposlednom rade došlo k zmenám aj pri batérií, ktorá bude mať kapacitu 3300 mAh.

oneplus-3t-2

OnePlus 3T príde s už predinštalovaným Androidom 7.0 Nougat a cenovkou o 80 € drahšou ako jeho súčasný súrodenec. Pred pár minútami sa dostala na svetlo sveta aj fotografia, ktorá má vraj zobrazovať prednú stranu nového smartfónu. Pri pohľade nebadať ani jednu zmenu v dizajne a skutočne sa tak bude jednať o vylepšenia len po hardvérovej stránke. Oficiálny dátum predstavenia je teda zajtra, 15. novembra a my vám určite prinesieme čo najrýchlejšie tie najaktuálnejšie informácie.

TIP: OnePlus 3T sa dočká výrazných vylepšení v týchto piatich hlavných aspektoch

oneplus3t

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP