Séria špičkových slúchadiel Piston od Xiaomi už dlhé roky skvelo dopĺňa ponuky e-shopov v segmente stupľových slúchadiel. Kvalita overená mnohými zákazníkmi, snáď najlepšia cena na trhu a čo je najdôležitejšie, kvalita na úrovni oveľa drahších konkurentov. 

Xiaomi Piston Pro sú teda novšie slúchadlá od Xiaomi, ktoré skrývajú za svojou nízkou cenou výbornú výbavu. Konštrukcia je vyrobená z kovu, pričom hmotnosť je nastavená dokonale a aj nosenie počas niekoľkých hodín nerobí absolútne žiadny problém. Ba čo viac, pocit z nosenia, kvalita spracovania spolu s káblom obaleným v jemnom kevlari s vysokou odolnosťou vytvárajú kombináciu, ktorá sa pri tejto cene nevyskytuje nikde inde. Ak hľadáš slúchadlá na cesty, si na správnom mieste.

zdroj fotografie: Dávid Igaz / FonTech

Ak sme už pri kábli, na ňom sa nachádza zabudovaný mikrofón s trojicou ovládacích tlačidiel. Samotná dĺžka kábla predstavuje 1,25 m. Trochu si priblížme hardvérovú výbavu, ktorá stojí za tým parádnym zvukom.

zdroj fotografie: Dávid Igaz / FonTech

Impedancia predstavuje 32 ohmov, frekvenčný rozsah činí 20 – 40 kHz, respektíve veľmi parametrom je aj citlivosť, ktorá má v tomto prípade hodnotu 98 db. Veľmi praktickým vylepšením je aj skvelé eliminovanie okolitých zvukov. Slúchadlá ti výborne poslúžia aj v hlučnej MHD-čke či na ceste vlakom.

zdroj fotografie: Dávid Igaz / FonTech

V konečnom dôsledku sú teda tieto slúchadlá od Xiaomi takmer bezchybné v každom smere. Kúpiť si ich môžeš len za 21 €, pričom skutočne cool vlastnosťou na záver je luxusné balenie, v ktorom sa nachádzajú aj náhradné štuple rôznych veľkostí. Ideš do toho aj ty?

Kúpiť slúchadlá Xiaomi Piston Pro

zdroj fotografie: Dávid Igaz / FonTech

zdroj fotografie: Dávid Igaz / FonTech

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom