Starostlivosť o zuby patrí (aspoň u väčšiny z nás) medzi základné povinnosti. Pravidelným čistením zubov môžme predchádzať mnohým problémom a hlavne vysokým účtom u zubára. V neposlednom rade to ocení aj tvoje okolie.

Aj keď elektrické kefky nie sú na trhu žiadnou novinkou, až teraz sa dostávajú čoraz viac do popredia. Medzi tie najlepšie sa radí aj táto od Xiaomi, ktorú máš teraz možnosť zakúpiť si za zvýhodnenú cenu. Xiaomi Soocas X3 môže byť tvoja už za 26 € v bielej farbe a za 29 € v čiernej farbe s kupónom BGSX299X pre obe verzie. Vzhľadom na množstvo funkcií, ktoré kefka ponúka ide o bezkonkurenčnú cenu (na Slovensku je jej cena 99 €).

Kúpiť smart elektrickú zubnú kefku od Xiaomi len za 26 € v bielej farbe
Kupón BGSX299X

Kúpiť smart elektrickú zubnú kefku od Xiaomi len za 29 € v čiernej farbe
Kupón BGSX299X

Keď sa tešíš na čistenie zubov

U mnohých ľudí nepatrí čistenie zubov medzi obľúbené činnosti. To sa však môže zmeniť s kúpou tejto kefky, ktorá obsahuje množstvo funkcií a celú činnosť výrazne spríjemní. Oválne telo padne skvelo do ruky a poteší aj príjemná váha, len 123 gramov. Sonická technológia sa zas postará o odstránenie zubného pigmentu a zdravie ďasien.

Zubnú kefku je navyše možné prepojiť so smartfónom, a to prostredníctvom technológie Bluetooth. Následne v aplikácií si môžeš pozrieť všetky informácie, ako je stav batérie a čistiacej hlavice či čas, ktorý si strávil čistením zubov. Prostredníctvom nej si môžeš nastaviť aj vlastný čistiaci mód, s vlastnou intenzitou a dĺžkou čistenia. Použiť však môžeš aj prednastavené profily (čistaci, masážny, pre citlivé zuby).

Vstavaná 1000 mAh batéria vydrží na jedno nabitie až 25 dní. Následne nabíjanie prebieha bezdrôtovo prostredníctvom priloženého doku a trvá približne 16 hodín. Tým, že nabíjací dok slúži zároveň aj na odkladanie kefky, stále tak ostane nabitá. Vďaka certifikátu IPX7 môžeš kefku bezproblémov umývať vodou.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom