Xiaomi Mi TV Soundbar je skvelý doplnok k akejkoľvek televízii, ktorý povýši zvukový zážitok na tú najvyššiu úroveň.

Táto skvelá vecička teraz môže byť tvoja za 72 € iba pri použití kupónu BGXMCD. Doručenie navyše prebieha z EÚ skladu úplne zadarmo, čiže doma ho budeš už behom pár dní. 

Kúpiť Xiaomi Mi TV Soundbar za 72 € s kupónom BGXMCD

Minimalistický dizajn, maximálne kvalitný zvuk

Dizajnovo tento reproduktor zapadne doslova všade, a to najmä vďaka jeho minimalistickému vzhľadu. Reproduktorovú časť spredu chráni sivo-strieborná textília a zvyšok konštrukcie je tiež v sivo-striebornej, či skôr sivo-bielej farbe. Na vrchu reproduktora sa nachádzajú ovládacie tlačidlá, všetky konektory sú umiestnené na jeho zadnej strane.

Okrem možnosti pripojenia pomocou Bluetooth 4.2 môžeš reprák prepojiť so svojou domácou technikou pomocou optického kábla, SPDIF či bežného AUX kábla.  Kvalitný zvuk zabezpečí už spomínaných 8 reproduktorov. Dvojica výškových reprákov zabezpečí naozaj čistý a prenikavý zvuk, dva basové reproduktory ponúknu plne a hlboké basy a štvorica pasívnych reproduktorov vyplní stredo-basy pre dokonalý audio zážitok.

Xiaomi

Frekvenčný rozsah TV reproduktory od Xiaomi je od 50 Hz až po 25 000 Hz, takže pri počúvaní by ti nemal uniknúť žiadny detail. Zapojenie samotného reproduktora je veľmi jednoduché a rýchle, stačí ho prepojiť s TV pomocou ľubovolného kábla a reproduktor následne zapojiť do elektrickej siete. Xiaomi Mi TV Soundbar môžeš navyše vďaka predpripraveným úchytom zavesiť aj na stenu.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú