Lepšia príležitosť na kúpu kamery do auta tu ešte nebola. Pokiaľ chceš svoje auto doplniť o kameru a nechceš utratiť viac ako za štyri bagety z čerpacej stanice, mal by si pokračovať v čítaní nasledujúcich riadkov. 

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Najnovšia ponuka od Číňanov totiž zaskočila aj nás. Táto kamera do auta disponuje 12 MPx CMOS snímačom, ktorý je schopný nahrávať videá v 170-stupňovom uhle a prekvapivom FullHD rozlíšení. Nechýba jej ani 3D redukcia šumu, monitorovanie parkoviska či detektor pohybu, ktorý automaticky spustí nahrávanie. Kamera nahráva nepretržite, čo znamená, že staré záznamy automaticky nahrádza novými. Tie sa mimochodom ukladajú na pamäťovú kartu do veľkosti maximálne 32 GB, ktorá však nie je súčasťou balenia.

Kamere nerobí žiadne problémy ani noc, keďže je vybavená infračerveným nočným videním. K dispozícii je aj funkcia G-sensor, pričom tá poslúži v núdzových prípadoch. Ak by sa v okolí tvojho auta napríklad stala nejaká nehoda, stačí stlačiť jediné tlačidlo a aktuálny záznam sa nikdy nevymaže. Celá táto výbava je obalená v pomerne kompaktnom tele, ktoré ti vo výhľade z auta nebude prekážať a ku kamere navyše dostaneš aj držiak na čelné sklo.

Kúpiť najlacnejšiu kameru do auta za 7 €
Čierne prevedenie

Táto ultra-lacná kamera je dostupná v dvoch farebných prevedeniach, a to v čiernom a modrom. Najlacnejšie je možné získať čierne prevedenie, a to pri použití kupónu AK5471 za menej ako 7 €. Na modrú kameru kupón neplatí, no tú si môžeš zakúpiť za stále vynikajúcich 9 €. Poštovné je v oboch prípadoch bezplatné, takže ceny sú konečné.

Zobraziť celú galériu (5)
TomTop | Ukážka kvality fotografií
Kupón aplikuješ priamo v košíku:

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
20%
Páči sa mi to
20%
Chcem to
20%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
40%
Neznášam to
0%
O autorovi
Peter Puhovich
Študent so zameraním na grafický dizajn, fanúšik smartfónov, ale aj iných IT zariadení. O technológie som sa začal zaujímať vďaka svojmu prvému Android tabletu a po čase ma zaujali aj čínske zariadenia. Ak budete mať akékoľvek otázky, môžete ma kontaktovať e-mailom alebo na sociálnych sieťach.