Ak sa teraz pred Vianocami rozhliadaš po novej televízii, mal by si upriamiť pozornosť na Xiaomi Mi TV 4A, ktorú predáva obchod Geekbuying. Televízia sa nachádza v európskom sklade, vďaka čomu ti príde extrémne rýchlo a predajca navyše pre Slovákov pripravil dodatočné bonusy.

Finálna suma činí len 190 €. Všetko, čo musíš urobiť, je použiť kupón 42IODSS8 pri uzatváraní objednávky. Táto suma je finálna, za dopravu totižto nezaplatíš ani cent a televízor ti donesie spoločnosť UPS až domov úplne zdarma.

Xiaomi Mi TV 4A príde v rekordne rýchlom čase, keďže predajca tovar odosiela do dvoch dní od zaplatenia. Navyše, ak sa tovar pri preprave poškodí, obchod ti to troch dní vymení za nový kus.

Xiaomi

Kúpiť Xiaomi Mi TV 4A 32″ za 190 €
Kupón 42IODSS8

Priemerná TV za dostupnú cenu

Najdôležitejším prvkom pri televízii je jednoznačne obrazovka, tá je pri Xiaomi Mi TV 4A veľká 32″ a disponuje žiaľ iba HD rozlíšením. Ten, kto si však nepotrpí na sledovanie obsahu v 4K, dostane za menej ako 200 eur televíziu nabitú funkciami.

Na chod smart aplikácií poslúži 64-bitový 4-jadrový procesor, ktorému sekunduje 1 GB operačná pamäť RAM. Interné úložisko dosahuje kapacitu 8 GB. Keďže televízor beží na operačnom systéme Android TV, dostal aj podporu ovládania cez Google Asistenta.

Kvalitný zvuk zabezpečí dvojica 5 W stereo reproduktorov s funkciu Dolby. Dobrú konektivitu zasa zastupuje Bluetooth 4.2, dvojpásmové WiFi a z portov to je zasa 3x HDMI, 2x USB, AV vstup, LAN či 3.5mm audio konektor.

Ako väčšina Xiaomi produktov je aj Xiaomi Mi TV 4A dizajnovo veľmi minimalistická, takže zapadne do každého typu obývačky. Samozrejmosťou je aj možnosť montáže na stenu, či položenie TV na televízny stolík.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom