Lacné smartfóny sa každým rokom menia na nepoznanie. Výrobcovia prinášajú vyšší výkon, krajší dizajn či rozmanitejšie funkcie, a to všetko za nesmierne nízke ceny, o ktorých sa nám pred pár rokmi možno ani nesnívalo. A aké novinky ti prinášame tentoraz? 

Na trh sa totiž v celej svojej kráse dostal nový výrobca Geotel, ktorý sprvu skúsi svoje šťastie v low-end segmente. Na svoje si tak prídu nielen nadšenci super dizajnu, ale aj náročnejší používatelia čo sa výkonu týka. Základom je pekná konštrukcia, do ktorej je zapustený 5,5-palcový HD IPS displej. Pohonným agregátom je procesor MediaTek MT6737 spolu s 3 GB LPDDR4 RAM pamäte a rozšíriteľným 16 GB úložiskom.

zdroj fotografie: TomTop

Kúpiť Geotel Note za 80 €
Zľavový kupón 5GEOTEL

Softvérovú časť zabezpečuje Android 6.0 Marshmallow v takmer čistej podobe, avšak s miernymi úpravami po vzhľadovej stránke. 3200 mAh batéria v spojení s nenáročnými hardvérovými komponentami produkuje vcelku slušnú výdrž na jedno nabitie.

zdroj fotografie: TomTop

8 MPx hlavný a 5 MPx sekundárny fotoaparát síce nevyznievajú ako najlepšie na trhu, no základné požiadavky zaiste splnia a budeš spokojný. DualSIM funkcionalita a plná podpora LTE zabezpečuje výborné predpoklady čo sa konektivity týka.

zdroj fotografie: TomTop

Najlacnejší smartfón s 3 GB RAM na trhu ťa vyjde len na 80 € s použitím zľavového kupóna 5GEOTEL, pričom je k dispozícii len 200 kusov. 120 kusov v modrej a 80 kusov v zaujímavej zlatej farbe. Ak ti zásielku zastavia na colnici, priprav sa na dodatočné poplatky vo výške 16 €. Tak čo, ideš do toho?

Poznámka redakcie: Články označené ako „Sponzorované“ a publikované autorom „Inzercia“ sú určené na propagáciu aktuálnych zliav a akcií na produkty predávané čínskymi e-shopmi. Za predaj nezodpovedáme, len informujeme o akcii.

Pošli nám TIP na článokNovinky