Xiaomi Mi TV 4A je výborný televízor čínskeho giganta rovno v EÚ sklade s rýchlym doručením. Čo však skrýva lákavý zovňajšok a skvelá cena? Televízor Mi TV 4A nie je len doteraz najmenší z ponuky spoločnosti, ale zároveň nesie aj titul toho najlacnejšieho.

Skvelý obraz a dobrý zvuk

Jeho obrazovka s rozlíšením 1366 x 768 pixelov, obnovovacou frekvenciou 60 Hz a kontrastným pomerom 3000:1 dosahuje uhlopriečku 32″, čiže sa zaraďuje k tým menším. Toto všetko je umiestnené v čiernej plastovej konštrukcii, ktorá však váži iba 3,9 kg a po pripojení stojana sa jej hmotnosť zvýši len o 40 gramov.

Vďaka 12-bitovému spracovaniu farieb a dynamickej redukcii šumu je každý detail obrazu takmer dokonalý a prináša jedinečný vizuálny zážitok.

Nechýba mu ani výkon

Pre ochranu zraku je k dispozícii aj špeciálna funkcia, ktorá dokáže znížiť vyčerpanie očí pri dlhom pozeraní. Nie je to len skvelý obraz, ktorým tento televízor dokáže vďaka prítomnosti grafického akcelerátora Mali-450 MP3 mnohých uchvátiť. K skvelým vizuálnym detailom sa pridáva aj kvalitný zvuk, ktorý vychádza zo zabudovaných stereo reproduktorov s výkonom veľmi slušných 5 W.

Spracovanie všetkých informácií má na starosti procesor Amlogic 962-SX so štyrmi jadrami Cortex-A53 s pracovnou frekvenciou 1,5 GHz. Jemu vypomáha operačná pamäť RAM s kapacitou 1 GB a pre filmy či iné súbory je k dispozícii 4 GB interné úložisko.

Samozrejmosťou je aj nadstavba MIUI TV, ktorá tvorí celé používateľské rozhranie smart TV. Používateľ ním totiž pokojne môže nahradiť svoj monitor pri počítači a využívať naplno aj funkcie konektivity. V tomto smere mu nechýba bezdrôtové Wi-Fi pripojenie, AV rozhranie, HDMI konektor alebo Ethernetu. A to najlepšie na záver!

zdroj fotografie: Xiaomi

Čerešničkou na torte je cena a doručenie z EÚ skladu

Ako sme už spomínali, televízor si môžeme objednať aj my na Slovensko, a to rovno z EÚ v Česku s doručením behom 2 až 7 dní.

Za skvelú cenu 175 € pri použití kupónu BG958829 sa jedná o absolútne jedinečnú ponuku, ako si vyskúšať slávne televízory Xiaomi. Zatiaľ síce len v najlacnejšom a najmenšom prevedení, no aj napriek tomu niet tejto kombinácii čo vytknúť. Ideš do toho?

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú