Grand Theft Auto 5 nespochybniteľne patrí k legendám herného priemyslu a napriek tomu, že ide už o niekoľkoročný titul, hra sa teší masívnej obľúbenosti aj dnes. Môže za to aj široká developerská komunita, ktorá pre GTA 5 neustále chŕli ďalšie a ďalšie prepracované modifikácie. K najlepším patrí projekt NVRX, ktorý stojí za najkrajšou grafickou úpravou, akú si žiadny fanúšik GTA 5 nesmie nechať ujsť.

Nároky, ktoré ti rozpália počítač

NVRX prakticky spája niekoľko menších modifikácií, čoho výsledkom je unikátna úroveň realistického zobrazenia. Upravené autá, pohyby postáv, cesty či podanie jednotlivých farieb, to všetko zahŕňa tento projekt v rámci svojho najnovšieho vydania. To samozrejme prináša aj nevyhnutný následok. Pokiaľ si chceš vychutnať túto modifikáciu na svojom PC, musíš mať pod kapotou pripravený poriadny výkon.

Nadstavba má extrémne hardvérové nároky a k odporúčanému hardvéru patria procesor Intel i7 novej generácie, grafická karta Nvidia GTX 1080, 32 GB RAM pamäť a nevyhnutnosťou bude aj SSD úložisko. Ak si teda trúfaš, stačí ti už len nainštalovať jednotlivé modifikácie:

Všetky potrebné informácie nájdeš aj v popise videa, ktoré zobrazuje nádhernú grafiku docielenú vďaka projektu NVRX. Keď dopozeráš, nezabudni nazrieť aj do galérie, kde sú ďalšie unikátne zábery z modifikovanej verzie GTA 5.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom