banner-mi-max
Výrobca No.1 bol v minulosti známy produkciou klonov rôznych smartfónov svetoznámych značiek, pričom za obete padali najmä Apple a Samsung. Už dlhšiu dobu sa však spoločnosť zameriava na výrobu vlastných, originálnych zariadení. Najnovšie z ich portfólia sú nadupané inteligentné hodinky No.1 D6.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Čínsky výrobca No.1 v poslednom čase produkuje čoraz zaujímavejšie smart hodinky. Najnovšie No.1 D6 sú toho jasným príkladom a posúvajú latku pre ostatných výrobcov ešte vyššie. V aktuálnej predpredajnej akcii si ich totižto môžete zakúpiť za perfektných 79 €! Veľmi dlho však neváhajte, pretože akcia potrvá do 16. júna. Následne budú v predaji za klasickú cenu okolo 90 €.

no-1-d6-predpredaj

No. D6 prinášajú špecifikácie niektorých lacných smartfónov v tele hodiniek s klasickým dizajnom. Výrobca tentokrát upustil od okrúhleho displeja a No.1 D6 disponujú veľmi elegantným kovovým telom, do ktorého je zasadený displej s jemným rozlíšením 320 x 320 pixelov. Srdcom hodiniek sa stal štvorjadrový procesor MediaTek MT6580, ktorému pri multitaskingu dopomôže až 1 GB RAM pamäť. Takúto kombináciu môžeme poznať z niektorých veľmi lacných low-end smartfónov. Výrobca zverejnil aj výsledok z AnTuTu, kde hodinky dosiahli viac ako 18 000 bodov. Prítomný bude aj grafický čip Mali-400 a vnútorná pamäť ponúkne až 8 GB.

Predobjednať No.1 D6 za 79 €!

V špecifikáciách ďalej nájdeme vstavaný reproduktor, 450 mAh batériu, baromter, G-senzor, slot pre microSD karty, WiFi, Bluetooth 2.1 + 4.0 LE a ovládanie budú zjednodušovať aj tri kapacitné tlačidlá pod displejom. Určenie polohy zabezpečí vstavané GPS spolu s AGPS  a nechýbajú ani klasické fitness funkcie ako pedometer či snímač srdcového tepu. Operačným systém sa v tomto prípade stal už novší Android 5.1 Lollipop s plnou podporou Google Play a teda aj klasických Android aplikácií. Recenziu na tieto aspoň papierovo skvelé hodinky prinesieme už čoskoro.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom